CEYHAN ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Ceyhan Oto Çekici

Yolda kalmak, Ceyhan oto çekici sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü firmamız; sizlere 7/24 hizmet veriyor ve Türkiye'nin her iline, ilçesine ve lokasyonuna son derece hakim. Dolayısıyla sizler de yolda kaldığınızda bizi arayabilir ve sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu sayede yolda kalıp bizi aradığınızda; önce kendiniz, sonra da aracınız için en doğru kararı almış bulunuyor olacaksınız. Siz de hemen bizi arayın ve bu kaliteli hizmetin keyfini çıkarın. Bizlere ister; 0850 885 10 13  numaralı telefonumuzdan ulaşabilir, ister; WhatsApp yol yardım hattımıza yazabilir, isterseniz de web sayfamız üzerinden yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yani bizlere hangi kanaldan ulaştığınız kesinlikle fark etmiyor. Bizim temel amacımız; siz bize ulaştıktan sonra, olabilecek en kısa sürede yanınıza gelmek ve size en kaliteli hizmeti, sektördeki en ekonomik haliyle sunabilmek. Sizler de bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yolda kaldığımızda hepinizin aklında benzer sorunlar

Ceyhan Oto Kurtarıcı, her şeyden önce siz kıymetli yol arkadaşlarının güvenliğini önemsiyor ve kendini her zaman sizlerin yerine koyuyor. Yani bizler, içinde bulunacağınız mağduriyetin farkındayız ve bu süreç boyunca kendinizi her zaman sizin yerinize koyuyor olacağız. Bu durumu bir örnekle açıklayalım: Şehirlerarası bir yolda, yolda kaldığınızı varsayalım. Şarjınız az, telefonunuz çok zor çekiyor ve yalnızsınız. Hava karanlık, saat sabaha karşı… Yaşama ihtimaliniz olan bu durum, sizler için ne kadar ürkütücü. Yani böylesine bir durumda, sizlerin ne kadar büyük bir stres altında olacağını tahmin etmemiz pek de zor değil. İşte bizler, bu zorlu süreç boyunca kendimizi sizin yerinize koyuyoruz ve olabilecek en kısa sürede yanınıza gelmeyi amaçlıyoruz. Çünkü yolda kaldığınızda bireysel ihtiyaçlarınızın en temeli olan; güvenlik ihtiyacınızın tehdit olacağını ve son derece stres altında olacağınızı biliyoruz. Dolayısıyla bir an önce yanınıza gelmeyi amaçlıyor ve size en kaliteli yol yardım hizmeti, en ekonomik haliyle sunuyoruz. Sizler bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra, bizim tarafımızda hızlı bir operasyon da başlamış oluyor. Size en yakın ekibimizi, bulunduğunuz nokta yönlendiriyoruz. Bu sayede de önce sizin, sonra aracınızın güvenliğini kontrol altına almayı amaçlıyoruz. Yolda kaldığınızda aracınız çekici aracına yüklenirken, o an aklınıza gelecek bazı sorular var, biliyoruz. Örneğin; ya aracım çekiciden düşerse ya sonradan çekme bedeli hariç, bana ekstra ödeme çıkarılırsa? Şimdi ben ne yapacağım? İşte bu ve bunun gibi kafanızı kurcalayan sorunların hepsini bir kenara bırakın. Çünkü bizler, her zaman söylediğimiz gibi; kendimizi bu işlemin her aşamasında sizlerin yerine koyuyor ve sizin için sizin, memnuniyetiniz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Dolayısıyla, sizlere verdiğimiz hizmet kalitesinden de son derece memnun kalmanızı istiyoruz. Siz de bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Unutmayın: Bizler onlarca yıllık tecrübeye sahibiz ve bugün bulunduğumuz noktaya siz kıymetli yol arkadaşlarımızın bizlere olumlu referans olması ile geldik. Yan bizler; televizyon reklamları, radyo reklamları ya da sosyal medya reklamlarından ziyade, siz kıymetli yol arkadaşlarımızın bize kulaktan kulağa tavsiye etmesiyle bugün bulunduğumuz noktaya geldiğimizi belirtmek isteriz. Bu durum, bizim için son derece gurur verici. Bugün, siz kıymetli yol arkadaşlarımızın bizleri kendi dostlarına bizi tavsiye ediyor olması; verdiğimiz hizmetten ne derece memnun kaldığını gösterir niteliktedir. Dolayısıyla bu mutluluk, bizim için paha biçilemez. Siz de yolda kaldığınızda bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmeti, firmamızdan en ekonomik haliyle satın alarak; siz de mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

Yol Yardım hizmeti denildiğinde akla ilk gelen firma Ceyhan oto çekici

Firmamız, yol yardım hizmeti denildiğinde akla ilk gelen firmadır. Çünkü verdiğimiz hizmetin kalitesi ve bizleri, siz kıymetli yol arkadaşlarımızın beğenerek tavsiye ediyor olması; bugün bulunduğumuz noktaya gelmemizi sağlamıştır. Dolayısıyla yol yardım hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda hemen bizi aramanız, yapabileceğiniz en doğru karar olacaktır. Akü takviyesi, toplu araç transferi, büyük araç kurtarma, büyük araç çekme, VIP araç transferi, ahtapot ile araç çekme gibi pek çok alanda son derece yetkin hizmetler verdiğimizi belirtmek isteriz. Yani; yolda kaldığınızda firmamızdan alabileceğiniz pek çok hizmet bulunmaktadır. Örneğin; yolda akünüz bitmiş olabilir, acil akü takviyesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sahada gezen binlerce mobil ekibimiz sayesinde bizler, siz bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra istediğiniz noktaya kısa bir sürede geliyor olacağız. Hemen, aracınızı akü takviyesi yaparak aracınızın tekrar çalışmasını sağlayacağız. Bu noktada bizi aramanız, yine her zaman olduğu gibi vereceğiniz en doğru karar olabilir. Siz de hemen bizi arayın ve bu kaliteli hizmeti, en ekonomik haliyle satın alın. Ayrıca ister hizmet bedelini ister kredi kartı ile ödeyin, isterseniz nakit olarak ödeyin. Bu durum, bizim için fark etmiyor. Kredi kartına taksit yaptığımızı da belirtmek isteriz. Dolayısıyla firmamızı tercih etmeniz, sizin için hem maddi açıdan, hem de güvenliğiniz açısından son derece doğru bir karar olacaktır.

Ceyhan oto kurtarıcı olarak bizler, Ceyhan'ın tüm semtlerine hakimiz

Firmamız, Türkiye'nin her iline, ilçesine ve semtine son derece hakim ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca; verdiğimiz hizmet bedelinin de piyasaya göre son derece ekonomik olduğunu tekrar tekrar belirtmek isteriz. Firmamız, Ceyhan'ın semtlerinden olan Kuzucak, Adapınar, Irmaklı, Yalak, Yeniköynazımbey, Dağıstan, Belediye Evleri, Yeşildam, İnceyer, Gazi Osman Paşa, Büyükburhaniye, Karakayalı, İnönü, Doruk, İmran, İsalı, Tumlu, Akdam, Erenler, Türlübaş, Namık Kemal, Sarısakal, Günyazı, Küçükkırım, Yarsuat, Modernevler, Değirmendere, Ağaçpınar, Altıkara, İncetarla, Gündoğan, Altıgöz, Değirmenli, Aydınlar, Sirkeli, Başören, Camuzağılı, Gümürdülü, Sarımazı Sb, Ulus, Çokçapınar, Hamitbey, Fatih Sultan Mehmet, Şahin özbilen, Muradiye, Dokuztekne, Çakaldere, Mercimek, Sağırlar, Koruklu, İstiklal, Dikilitaş, Yellibel, Çatalhüyük, Isırganlı, Soysallı, Kösreli, Mustafabeyli, Sarımazı, Birkent, Hamitbeybucağı, Yeşilbahçe, Üçdutyeşilova, Azizli, Kaltakiye, Bota, Emek, Durhasandede, Sarıbahçe, Körkuyu, Narlık, Kelemeti, Mithat Paşa, Şehit Hacı Ibrahim, Altıocak, Adatepe, Namıkkemal, Burhaniye, Dutlupınar, Kurtpınar, Ceyhanbekirli, Soğukpınar, Tatlıkuyu, Tatarlı, Ağaçlı, Kıvrıklı, Yılankale, Hürriyet, Köprülü, Civantayak, Sanayi, Günlüce, Çevretepe, Hamidiye, Toktamış, Aydemiroğlu, Esentepe, Cumhuriyet, Büyükkırım, Konakoğlu, Çiçekli, Kurtkulağı, Kılıçkaya, Kızıldere, Küçükburhaniye, Çataklı, Elmagölü, Selimiye, Büyükmangıt, Sağkaya, Çiftlikler, Hamdilli, Küçükmangıt, Ekinyazı, Burhanlı ve Ceyhan bölgelerinde de en ekonomik hizmeti vermektedir. Siz de bizi istediğiniz semtten arayabilir ve bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Bulunduğunuz noktadan bizi aramanız ve eğer mümkünse aracınızı güvenlik şeridini almanız, bu aşamada vereceğiz doğru karar olacaktır  Siz bizi arayıp bizlerden yol yardım hizmeti talep ettikten sonra, bizlerin temel amacı; en kısa sürede yanınıza geliyor olabilmektir. Biz, sahadaki binlerce profesyonel çözüm ortağınız ile hemen koordine olup, bulunduğumuz noktaya en hızlı şekilde gelerek; aracınızın ve sizin güvenliğinizi kontrol altına alıyor olacağız. Sizde bizi arayabilir, bu kaliteli yol yardım hizmetini sektördeki en ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tekrar söylemek isteriz ki; en başta anlaştığımız fiyat dışında, sonradan tarafınıza herhangi bir ek ödeme maliyeti de çıkarmıyoruz.

Ceyhan’da sizlere sunduğumuz hizmetler:

Şu anda İstanbul ilinde bulunuyor iseniz İstanbul oto kurtarıcı , Bursa ilinde bulunuyorsanız Bursa yol yardım, Ankara ilinde iseniz Ankara oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Hizmet Verdiğimiz İlçeler