SEYHAN ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Seyhan Oto Çekici

Seyhan oto çekici; Adana'nın her ilçesine ve her semtine son derece hakim, 7/24 yol yardım hizmeti veren en güvenilir çekici firmasıdır. Türkiye'nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, Seyhan oto kurtarıcı hizmetleri ile yolda kaldığınızda her zaman içinizin rahat edeceği bir şehirdir. Çünkü bizler, profesyonel ekiplerimiz ve en kaliteli ekipmanlarımızla siz bizden yol yardım talebinde bulunduğumuz da en kısa sürede yanınıza gelmeye gayret ediyor ve bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz.  Yolda kaldığınızda bizi arayabilir ve size sunduğumuz bu kaliteli hizmetten en ekonomik şekilde faydalanabilirsiniz. Ne yazık ki bizler  çok iyi biliyoruz ki; yolda kaldığımızda en temel ihtiyacınız olan güvenliğinizi tehdit altında hissedeceksiniz ve hemen bu stresli durumdan kurtulmak isteyeceksiniz. Dolayısıyla bizlere; ister 0850 885 10 13  numaramızdan ulaşabilir, ister whatsapp yol yardım hattımız ile iletişime geçebilir, isterseniz web sitemizden yol yardım desteği için yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bizim için, bizlere hangi kanaldan ulaştığınız farketmiyor. Sizler bize ulaştıktan sonra temel amacımız; en kısa sürede yanınıza gelip, önce sizin, sonra aracınızın güvenliğini kontrol altına almaktır. Bu noktada sizden istediğimiz elbette ki bir kaç yardım var: Öncelikle eğer mümkünse aracınızı güvenlik şeridini almanızı ve kendi güvenlik önlemlerinizi de kontrol etmenizi rica ediyoruz. Ardından ise; bulunduğunuz konumu bizlere net bir şekilde bildirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede olabilecek en kısa sürede yanınıza gelmeyi amaçlıyor ve önce sizin, sonra aracınızın güvenliğini kontrol altına alıyoruz. Sizden tek isteğimiz sakin olmanız ve bizi beklemeniz. Bu adımlar sonrasında ise; artık arkanıza yaslanıp bizi bekleyebilirsiniz.

En kaliteli ekipmanlar Seyhan oto kurtarıcı ile sizlerin hizmetine sunuluyor

Hepimizin aklına, yol yardım hizmeti denildiğinde pek çok soru işareti geliyor. Yolda kaldığınızı ve son derece tenha bir yerde şarjınızın da bitmek üzere olduğunu düşünelim. İşte böyle bir durumda aklınıza gelebilecek sorular: Bana, yol yardım hizmeti verebilecek ya da çekici tanıdığı olan arkadaşım var mıydı? En ucuz çekiciyi nereden bulabilirim? Şimdi, rastgele bir çekici ararsam olması gerekenden fazla para öder miyim? Bir tanıdığa danışmam gerekir mi? İşte bizler, yolda kaldığınızda aklınıza gelecek sorulardan sadece birkaçını sizin için sesli düşürmeye çalıştık. Tahminlerimiz son derece doğru oldu, değil mi? Artık, tüm bu kaygıları bir tarafa bırakabilirsiniz. Yolda kaldığınızda bizleri aramanız sonrasında geri dönüp baktığınızda bizi tercih ederek tüm bu kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu gösterir nitelikte olacaktır. Çünkü bizler, sektördeki en ekonomik çekici hizmetini en kaliteli hali ile sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Biz, onlarca yıllık tecrübemiz sayesinde bulunduğumuz noktaya geldik ve bu noktada siz mutlu yol arkadaşlarımızın bizlere olumlu referans olması bizler için büyük bir adım ve büyük bir fırsat. Dolayısıyla, bu noktada kendimize son derece güveniyoruz. Siz de yolda kaldığınızda bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmeti en ekonomik hali ile firmamızdan 7/24 demeden satın alabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi ister kredi kartı ile ister nakit olarak yapabilirsiniz. Hatta kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde kredi kartına taksit imkanımızı da kullanarak, eşit taksitlerle ödemelerinize devam edebilir. Bu sayede de bu plansız harcamanın bütçenizi sarsmasına da engel olabilirsiniz. Yol yardım hizmetinde, hizmet kalitesinin son derece önemli olduğunu tekrar tekrar belirtmek isteriz. Hizmet kalitesini belirleyen en temel faktörlerden bir diğeri ise; kullanılan ekipmanların kalitesi ve yeterliliğidir. Firmamız; kullandığı ekipmanlara her daim gerekli bakım ve özeni göstermektedir. Bizler, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, her daim en güncel ekipmanları ediniyoruz. Dolayısıyla yolda kaldığınızda bizi aramanız, bu aşamada vereceğiniz en doğru karar olacaktır..

Toplu araç taşıma konusunda da kendimize güveniyoruz

Toplu araç taşıma dendiğinde, sektördeki pek çok rakibimizin daha çekimser davrandığını biliyoruz. Çünkü toplu araç taşınması, her şeyden önce sıfır kilometre araçlarla yapıldığı için son derece riskli görülen bir durum. Çünkü araçların çekilmesi sırasında araçlara zarar gelmesi v.s. gibi durumlarda her ne kadar bu işlemler sigortalı da olsa, sektördeki birçok rakibimiz bu problemlerle uğraşmak istemiyor. Ancak bizler, tamamen bu durumun tam tersini düşünüyoruz. Çünkü bizim için taşıdığımız aracın kilometresi, yaşı, fiyatı kesinlikle fark etmiyor. Hizmet verdiğimiz araç kaç kilometrede olursa olsun, fiyatı ne kadar olursa olsun ve en önemlisi nerede olursa olsun bizim için durum aynı. Bizim temel amacımız; hizmet verdiğimiz araçları en güvenli şekilde istediğiniz noktaya teslim etmek. Toplu araç transferi konusunda da kendimize güveniyor ve bu noktada en kaliteli hizmeti verdiğimiz de gururla söylemek istiyoruz. Sizler de toplu araç transferine ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayabilir, bu kaliteli hizmeti firmamızdan en ekonomik hali ile satın alabilirsiniz. Toplu araç taşımada, taşıma için birçok farklı ekipman ve birçok farklı büyüklükte çekiciye ihtiyaç duyuluyor. Firmamız, bu noktada da ve kendisine son derece güveniyor. Çünkü ekipman çeşitliliği ve araç çeşitliliği konusunda da son derece yeterli olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Sizde hemen bizi arayabilir ve mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Sizlere gururla verdiğimiz bir diğer hizmet: Büyük araç kurtarma

Büyük araç kurtarma, en etkin olduğumuz hizmet alanlarından bir diğeri. Sizlerde büyük aracınızla yolda kaldığınızda ya da büyük aracının herhangi bir hasar aldığında, kurtarma hizmeti için bizi arayabilir ve firmamızdan büyük araç kurtarma hizmetini satın alabilirsiniz. Bizler, olabilecek en kısa sürede yanınızda olmaya çalışacak ve bir an önce sizlerin güvenliğini kontrol altına alıp, aracınızı da istediğiniz noktaya çekiyor olacağız. Dolayısıyla yolda kaldığınızda bizi aramanız, bu aşamada vereceğiniz en doğru karardır. Firma olarak sizlere, bu hizmeti de olabilecek en ekonomik hali ile sunduğumuzu belirtmek isteriz

Seyhan Oto Çekici: “Türkiye'nin her ilinde her ilçesinde ve her semtinde en ekonomik hizmet”

Firmamız Yol Yardım hizmeti verirken kesinlikle lokasyon ayırt etmiyor. Örneğin Seyhan'ın semtlerinden olan; Seyhan Çekicimiz Onur, Saydam, Koza, Karayusuflu, Gölbaşı, Gülbahçesi, Sümer, Pınar, Mestanzade, Mıdık, Mekan, Sakarya, Barış, Fatih, Gazipaşa, İsmetpaşa, Kuruköprü, Bahçeşehir, Yalmanlı, Büyükdikili, Namık Kemal, Mithatpaşa, Yeni, Emek, Ova, Salmanbeyli, Camuzcu, Hükümet, Yeşilyuva, Kuyumcular, Kurtuluş, Yenibey, Zeytinli, Beşocak, Gürselpaşa, 2000 Evler, Cemalpaşa, Gökçeler, Bey, Ulucamii, Türkocağı, Sarıhamzalı, Döşeme, Hanedan, Karakuyu, Akkapı, Ahmet Remzi Yüreğir, Bahçelievler, Kayışlı, Kavaklı, Hurmalı, Yeşilevler, Gülpınar, Yenidam, Mavi Bulvar Yurt, Havuzlubahçe, Sucuzade, Dağlıoğlu, Narlıca, Küçükdikili, Köylüoğlu, Hadırlı, Tellidere, Dumlupınar, Küçükçıldırım, Ziyapaşa, Yeşilyurt, Yolgeçen, Aydınlar, Meydan, Dervişler, Fevzipaşa, Denizli, İstiklal, Demetevler, Dörtağaç, Çınarlı, Büyükçıldırım, Çaputçu, Alidede, Barbaros, Söğütlü, Yağcami, Serinevler, Hürriyet, Kocavezir, Reşatbey, Tepebağ, Kayalıbağ, Karasoku, Sarıyakup, Şehitduran, Mirzaçelebi, Yeşiloba, Koyuncu, Sarıhuğlar, Mürseloğlu, Şakirpaşa ve Yenibaraj bölgelerinde de en ekonomik hizmeti verdiğimizi gururla söylemek isteriz. Her zaman söylediğimiz gibi; sistemimizin temel amacı, siz yol arkadaşlarımızın memnuniyeti. Dolayısıyla sizler de bizi arayabilir ve sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmeti satın alarak, biran önce mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Unutmayın: Yolda kalma durumu, her şeyden önce bir dosta İhtiyacınız olan bir durum. Dolayısıyla bizler, her şeyden önce sizinle yol arkadaşınız yani dostunuz olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu sebeple hizmet kalitemiz günden güne artarken, fiyat politikamızda her zaman vicdani fiyatları baz alarak ilerledik ve siz değerli dostlarımıza yardımcı olmayı amaçladık. Sizler de bizi arayın ve firmamızdan alacağınız bu kaliteli hizmet sayesinde, bu sıkıntılı süreci bir an önce geride bırakın.

Seyhan’da hizmete mi ihtiyacınız var? Bizler, size her alanda hizmet veriyoruz

Şu anda Kocaeli ilinde bulunuyor iseniz Kocaeli oto kurtarıcı , eğer Gaziantep ilinde bulunuyorsanız Gaziantep yol yardım, Şanlıurfa ilinde iseniz Şanlıurfa oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler