SAIMBEYLI ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Saimbeyli Oto Çekici

Saimbeyli oto çekici, çekici sektörünün en çok tercih edilen ve en güvenilir yol yardım firmasıdır. Firmamız; onlarca yıllık deneyimi, alanında hepsi birbirinden uzman yüzlerce çözüm ortağı ile sizlere sunduğu güler yüzlü ve kaliteli hizmetin gelişmesi için her gün daha çok çalışmaktadır. Bizler, bulunduğumuz noktaya gelirken odağımıza siz kıymetli yol arkadaşlarımızı almaktan hiçbir zaman vazgeçmedik. İş modelimizi oluştururken bu modele, her zaman sizin memnuniyetinizi ve güvenliğinizi esas alarak şekil verdik. İşte firma olarak bugün bulunduğumuz noktaya gelmemiz, tüm bu detaylar esas alındığında aslında bizim için çok normal ilerledi. Çünkü bizler; sektörün en güvenilir, en başarılı, en çok tercih edilen yol yardım firması olmak için yıllardır çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Sizde yolda kaldığınızda hemen bizi arayabilir, size sunduğumuz bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Bizler çok iyi biliyoruz ki; yolda kaldığınızda panik halinde olabilirsiniz, şarjınız az olabilir,, internetiniz çekmeyebilir, araç içinde kıymetli eşyalarınız olabilir ya da en önemlisi ıssız bir yerde araç içinde bebeğinizle kalabilirsiniz. İşte tüm bu stres unsurları göz önüne alındığında, yolda kaldığınızda bizi aramanız ve bizden yol yardım hizmeti istemeniz bu aşamada vereceğiniz en doğru karar olabilir. Şimdiden bizi, 0850 885 10 13 no’lu numaramızla ya da whatsapp yol yardım hattımızla cep telefonunuza kaydetmeniz son derece faydalı olacaktır. Unutmayın: Yol yardım ihtiyacı, genelde ummadığınız anlarda doğar. Dolayısıyla öyle stresli bir anda ani bir karar vermek, sizi yanlış tercihlere yönlendirebilir. Bu sebeple bizi şimdiden rehberinize kaydetmeniz, olası bir yol yardım ihtiyacınız halinde yanlış kararlar almanızın da önüne geçmiş olacaktır.

Saimbeyli oto çekici Türkiye’nin her iline, her ilçesine ve her semtine hakim

Firma olarak bize başarımızın sırrı sorulduğunda gururla söyleyebiliriz ki bu sır; saha hakimiyetimiz. Türkiye’nin her ilini, her ilçesini ve hatta her semtini karış karış biliyor; bu konuda da kendimize son derece güveniyoruz. Çünkü bu hakimiyet, yol yardım hizmet sürelerimize yansıyor ve dolayısıyla bizi başarıya götürüyor. Bu konuyu bir örnekle açıklayalım: Saimbeyli ilçesinin semtlerinden olan; Fatih, Aksaağaç, Tülü, Değirmenciuşağı, İslam, Yeşilbağlar, Yardibi, Beypınarı, Saimbeyli, Çatak, Çorak, Eyüplü, Himmetli, Kandilli, Naltaş, Kızılağaç, Topallar, Ayvacık, Mahmutlu, Gökmenler, Gürleşen, Avcıpınarı, Kapaklıkuyu, Karakuyu, Cıvıklı ve Cumhurlu bölgelerinde de ciddi bir hakimiyetimiz söz konusu. Bizi bu semtlerden olan Naltaş’tan aradığınızı ve bize çok net bir konum veremediğinizi düşünelim. Bu durum bizim için son derece doğal. Çünkü şarjınız az olabilir, internetiniz çekmeyebilir ve konum iletemeyebilirsiniz. İşte bizlerin kendine en çok güvendiği konulardan birisi olan lokasyon hakimiyetinin önemi tam da bu noktada karşımıza çıkıyor. Bizler, bulunduğunuz noktayı üst düzey saha bilgimiz sayesinde hızlıca tespit ediyor ve size en yakın çekici aracımızı tarafınıza yönlendiriyoruz. Çünkü çekici aracı ile aranızdaki mesafe, hizmet tutarını etkiliyor. Dolayısıyla size yakın bir çekici aracının size yönlendirilmesi, bu hizmetin bedelinin de düşmesi için çok önemli. İşte bizler, sizin içinde bulunduğunuz bu zor durumu çok iyi anlıyor ve gördüğünüz gibi size yardımcı olmak için en ince detaya kadar düşünüyoruz.

Saimbeyli oto kurtarıcı sayesinde kredi kartına taksitle ödeme imkanı

Firmamız, kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri dostu olup, her zaman müşteri odaklı bir çalışma prensibi benimsemiştir. Bizler, sistemize birçok ödeme yöntemi ekledik ve siz kıymetli yol arkadaşlarımıza her zaman olduğu gibi bu konuda da destek olmayı amaç edindik. Firmamızdan aldığınız hizmeti; ister kredi kartı ile, isterseniz nakit olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile yaptığınız ödemeleri de kredi kartına eşit taksitlere bölebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu taksit avantajının bu ani harcamayla bütçenizin sarsılmaması için, çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Günlük hayatın artan harcamaları, nakit akışımızdaki azalma v.s. kredi kartlarına olan ilgimizi malesef ki arttırdı, değil mi? İşte bizler de bu durumun farkındayız ve bankalarla görüştük, sizler için taksitli ödeme seçeneği talep ettik. Bunu da başarıyla size sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizde hemen bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmeti satın alabilirsiniz. Yol yardım hizmeti, siz kıymetli yol arkadaşlarımızın acil desteğe ihtiyaç duydukları biz hizmet türüdür. Çünkü yolda kalma durumu, her şeyden önce temel güvenlik ihtiyacınızın tehdit altında olması demektir. Dolayısıyla bizim temel amacımız; siz bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra en kısa sürede sizin yanınıza gelmek olacaktır. Bizler, bu amaçla var gücümüzle çalışıyoruz ve her gün sistemimizi daha da geliştiriyoruz. Saimbeyli oto kurtarıcı olarak değinmek istediğimiz, önemli bir diğer husus daha var. Bu da; kullandığımız ekipmanların kalitesi ve bakımlarının düzenli olarak yapılması hususunda gösterdiğimiz özen. Çekici hizmeti verirken kullanılan ekipmanların kalitesi ve her zaman bakım bakımlarının yapılmış olması gerekmektedir. Çünkü araç çekme işlemi sırasında, çekici araca büyük bir yük binmektir. Bu durumda da çekici aracında kullanılan ekipmanların sağlam olması, büyük önem arz etmektedir. İşte bizler de bu önemin farkındayız ve ekipmanlarımızın bakımlarını düzenli oalrak yaptırıyor, siz bizden çekici talebinde bulunduktan sonra sektörün en güncel, en kaliteli, en sağlam ekipmanları ile aracınızı çekmeye geliyoruz.

Ahtapot çekici ile sınırsız hizmet

Sizlere sunduğumuz bir diğer hizmette; ahtapot oto çekicidir. Ahtapot oto çekici, her çekici firmasında bulunmayan bir çekici aracıdır. Aracınızın el freni kilitlenmiş olabilir ya da aracınız hiç hareket etmiyor olabilir. İşte bu tar durumlarda sizin ihtiyacınız; ahtapot oto çekicidir. Bir çok firma, ahtapot oto çekiciler ile hizmet vermemektedir. Ancak firma olarak biz, her konuda olduğu gibi bu konuda da fazlasıyla yetkin olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler yolda kalıp, bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra biz, hemen aracınızdın genel durumu ile ilgili bir bilgi topluyoruz. Bu ön araştırma sonrasında da ise, aracınız için en uygun çekici aracı ile iletişime geçiyor ve en kısa sürede aracın yanınızda olmasını sağlıyoruz. Sizde hemen bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Unutmayın: eğer çekici ihtiyacınız varsa ve hangi firmadan hizmet alacağınıza karar veremiyorsanız; bizi hemen arayabilir ve hem kendiniz, hem de aracınız için verilebilecek en doğru kararı verebilirsiniz. Sizde daha fazla beklemeyin ve bizi hemen 0850 885 10 13  numara telefonumuzdan arayın, bizden yol yardım hizmeti talebinde bulunun. Sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetlerden birkaç örnek daha verelim. Bunları sırayla saymak gerekirse; toplu araç transfer hizmeti, VIP araç transfer hizmeti, büyük araç kurtarma, büyük araç çekme, akü takviyesi, tekne transferi, motosiklet transferi size verdiğimiz kaliteli hizmetten sadece birkaçıdır. Sizde hemen bizi arayın ve bu sıkıntılı sürece biran önce son verip, aracınız ve kendiniz için atılabilecek en doğru adımı atın. Bizler bayram, yılbaşı, resmi tatiller de dahil 7 gün 24 saat çalışıyor ve sizden gelecek bir telefonu bekliyoruz.

Saimbeyli’de sizlere sunduğumuz hizmetler:

Şu anda İstanbul ilinde bulunuyor iseniz İstanbul oto kurtarıcı , Bursa ilinde bulunuyorsanız Bursa yol yardım, Ankara ilinde iseniz Ankara oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Hizmet Verdiğimiz İlçeler