SARICAM ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Sarıçam Oto Çekici

Sarıçam oto çekici, Türkiye'nin her noktasına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Türkiye'nin her yerini karış karış biliyoruz ve en güvenli ve en ekonomik yolu yardım hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Sarıçam'ın semtlerinden olan; Kaşobası, İncirlik, Çınarlı, Hocallı, Gökbuket, Buruk Cumhuriyet, Boztepe, Avcılar, Beyceli, Aydınyurdu, Yağızlar, Baklalı, Dağcı, Çaylı, Mehmet Akif Ersoy, Yarımca, Kızılkaş, Kemalpaşa, Yavuz Sultan Selim, Yeşiltepe, Turunçlu, Müminli, Yıldırım Beyazıt, Karaömerli, Remzioğuzarık, Buruk, Osmangazi, Çiçekli, Hakkıbeyli, Aflak, Cihadiye, Ayvalı, Küçükbaklalı, Yürekli, Karşıyaka, Maltepe, Menekşe, Kepeztepe, Kargakekeç, Kılbaş, Hürriyet, Şahintepe, Hasanbeyli, Göztepe, Sofudede, Karlık, Bayram Hacılı, Büyük Baklalı, Karayusuflu, Acıdereosb, Balcalı, Remzi Oğuz Arık, Akkuyu, Çamlıca, Çirişgediği, Boynuyoğun, Gültepe, Mustafalar, Esentepe, Orhangazi, Sarıçam, Cerenli ve Yeniyayla bölgelerinde de en ekonomik hizmeti sizlere bizim sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizde hemen firmamızı arayabilir ve firmamızdan alacağınız bu kaliteli yol yardım hizmeti sayesinde memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. Hemen bizi arayın ve en ekonomik, en güvenilir yol yardım hizmetini almanın keyfini çıkarın.

Sarıçam Oto Çekici Ile pek çok ödeme yöntemi de mümkün

Sarıçam oto kurtarıcı,  sizlere pek çok ödeme yöntemi ile ödeme yapabilme imkanı da sunmaktadır. Örneğin; sistemimizden aldığınız hizmet bedeli isterseniz kredi kartı ile isterseniz de nakit olarak ödeyebilir, kredi kartıyla yaptığınız ödemeleri de eşit taksitlere bölebilirsiniz. Bu sayede hem bu ani harcamanın bütçenizi sarsmasının önüne geçebilir, hem de kendinize ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Bizi tercih ederek vereceğiniz en doğru karar, ödeme konusunda da sizi desteklediğimiz için bir nebze olsun rahatlamanızı sağlayacaktır. Hemen bizi arayabilir ve bu güvenilir yol yardım hizmetini en ekonomik hali ile satın alabilirsiniz. Rakiplerimize baktığımızda; ne yazık ki verilen hizmet kalitesi ile alınan bedellerin ters orantılı olduğunu görüyoruz. Yani; sektörde hizmet kalitesini düşürdükçe fiyatlarını her gün arttıran firmalar mevcut. Bizler sektördeki bu olumsuz gelişmelerin tam karşısındayız. Siz kıymetli yol arkadaşlarımızın mağduriyetinden faydalanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz. Dolayısıyla size sunduğumuz yol yardım hizmetini her gün biraz daha geliştirirken, hizmet fiyatlarımızda da hiçbir değişiklik yapmamaya özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler, her zaman vicdani fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde bizi arayabilir ve yol yardım hizmeti konusunda vereceğiniz en doğru kararı alabilirsiniz.

Ahtapot oto çekici ile de oto kurtarma hizmeti veriyoruz

Firmamıza size sunduğu hizmetlerden bir diğeri ise; ahtapot oto çekici. Ahtapot oto çekici, bir çok çekici firmasının maliyet artışı dolayısı ile tercih etmediği bir çekici yöntemidir. Bizler talebiniz doğrultusunda sizlere ahtapot oto çekici hizmeti sunabildiğimizi de gururla söylemek isteriz. Yani yolda kaldığınızda ve oto çekici talebiniz olduğunda bize ahtapot oto çekici istediğinizi belirtirseniz. Bu konuda da en kısa sürede size yardımcı olabiliyoruz. Bu sayede aracınıza istediğiniz standartlarda ve istediğiniz koşullarda sizin belirlediğiniz yerlere çekiyo,r bu hizmeti de diğer tüm hizmetlerimiz gibi yine size en ekonomik haliyle sunuyoruz. Bu durumu biraz daha detaylı açıklamak isteriz: Aracınızın el frenini kilitlendiğini ve ıssız bir yolda, gecenin karanlığında yol yardım hizmetine ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım. Bu noktada size gerekli çekici aracı; ahtapot oto çekicidir. Birçok firma, maliyeti dolayısıyla bu çekici aracı tipini tercih etmezken; bizler diğer tüm hizmetlerimiz gibi bu hizmeti de size en ekonomik ve en hızlı şekilde sunabildiğimizi söylemek isteriz Bu sayede aracınızın el freni çalışmasa bile, ahtapot oto çekici ile aracınızı deyim yerindeyse; “tereyağından kıl çeker gibi” çekici aracına yükleyip, mağduriyetinizi giderdiğimizi belirtmek isteriz. Siz de hemen firmamızı arayabilir ve firmamızın size sunduğu; akü takviyesi, toplu araç transferi, VIP araç taşıma, deniz aracı taşıma vesaire gibi pek çok hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayın: Yol yardım hizmeti, her ne kadar lojistik bir hizmetmiş gibi görünse de, temelinde insan olduğu için son derece önemli bir hizmettir. Bizler, hizmetimizin standartlarını belirlerken hizmet odağımızdan insan faktörünü hiçbir zaman çıkarmadık ve hiçbir zaman hizmet kalitemizi düşürmedik. Siz de bizi arayabilir ve kaliteli hizmetten faydalanıp, ardımızda bıraktığımız binlerce mutlu yol arkadaşınızdan birisi olabilirsiniz.

Yolda kaldıysanız, çaresiz değilsiniz Sarıçam oto kurtarıcı olarak bizler varız

Adana ve çevresinde ya da Türkiye'nin herhangi bir noktasında yolda mı kaldınız? Üzülmeyin, çaresiz değilsiniz. Çünkü bizler varız. Bizler 7gün 24saat bir telefon kadar uzağınızdayız. Sahada mobil olarak gezen binlerce çözüm ortağımız ve ofiste size hizmet vermeyi bekleyen yüzlerce çalışanımız ile en kaliteli yol yardım hizmetini sizlere sunduğumuz gururla belirtmek isteriz. Siz de hemen bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Bizler sistemimizi kurarken empati yapmaktan hiçbir zaman vazgeçmedik. Örneğin; yolda kaldığınızda bulduğunuz noktanın son derece ıssız bir nokta olacağını, saatin geç olduğunu ya da çok işlek bir noktada, korunaksız bir şekilde yolda kalabileceğinizi varsayalım: İşte bu empati yeteneğimiz sayesinde, hizmet kalitemiz de günden güne artmaktadır. Çünkü bu örneklerin hepsinde sizin İhtiyacınız olan tek şey; bir an önce güvenliğinizin kontrol altına alınmasıdır. Bunu çok iyi biliyoruz. Bizim tek amacımız; siz bizi arayıp, bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra sizin ve aracınızın güvenliğini kontrol altına almak olacaktır. Bu noktada sizden istediğimiz birkaç basit işlem var. Bunlardan ilki: Güvenlik önlemlerinizi almanızdır. Daha sonrasında ise; aracınızın arıza yaptığı ile ilgili uyarı ikazlarını hazırlamanız ve eğer mümkünse aracınızı güvenlik şeridine çekmeniz. Bizi, 0850 885 10 13 numaralı telefondan arayarak, bizden yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz lokasyonu bizimle paylaşmak için; internetiniz çekmiyor olabilir. Bize güvenin. Biz, olabilecek en kısa sürede yanınızda geleceğiz ve size sunduğumuz hizmetin sektördeki en kaliteli, en ekonomik hizmet olacağının garantisini veriyoruz. Sizde hemen bizi arayabilir ve sunduğumuz bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Siz bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra, bizim tarafımızda hızlı bir operasyonel süreç başlamış olacaktır. Bu süreç, öncelikle temelinde sizin güvenliğinizi kontrol altına almayı amaçlayan bir süreçtir. Ekiplerimizle hızlı bir koordinasyon gerçekleştirmekte ve olabilecek en hızlı şekilde, size en yakın ekibimizi yanınıza yönlendirmeyi amaçlıyoruz. Sizin yapmanız gereken ise; arkanıza yaslanıp bizi beklemek. Unutmayın: Bizler, çok kısa bir sürede yanınıza geleceğiz. Çünkü Türkiye'nin her noktasını deyim yerindeyse; karış karış biliyor, her iline, ilçesine ve semtine son derece hakim bir şekilde hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizin bu denli tercih edilebilir ve yüksek olmasının en temel sebeplerinden birisi de; işte bu lokasyon hakimiyetidir. Sizde hemen bizi arayabilir ve sunduğumuz bu ayrıcalıklardan faydalanıp, ardımızda bıraktığımız mutlu müşterilerimizden birisi olabilirsiniz. Hemen bizi arayın ve en güvenilir yol yardım hizmetini satın alın.

Sarıçam’da sizlere sunduğumuz hizmetler:

Şu anda İzmir ilinde bulunuyor iseniz İzmir oto kurtarıcı , Antalya ilinde bulunuyorsanız Antalya yol yardım, Konya ilinde iseniz Konya oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Hizmet Verdiğimiz İlçeler