POZANTI ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Pozantı Oto Çekici

Pozantı oto çekici, Adana’da ve hatta tüm Türkiye’de en çok tercih edilen, en güvenilir yol yardım firmasıdır. Firmamızın bugun bulunduğu noktaya; radyo reklamları, TV reklamları yada sosyal medya reklamları ile gelmediğini belirtmek isteriz. Çünkü firmamız, bugün bulunduğu noktaya tamamen bizden yol yardım hizmeti alan ve bu hizmetten memnun kalıp, bizi yakın çevrelerine tavsiye eden yol arkadaşlarımız sayesinde gelmiştir. Bu durum, bizim için bir gurur kaynağıdır. Sizde hemen bizi 0850 885 10 13 no’lu telefondan arayın ve firmamızdan yol yardım hizmeti alın. Bizler; resmi tatillerde, özel günlerde ve 7 gün 24 saat sizlere en kaliteli hizmeti veriyor ve bu hizmeti de size son derece ekonomik bir şekilde sunuyoruz.

Vıp araç transfer hizmeti denince akla gelen ilk firma: Pozantı oto kurtarıcı

Pozantı oto kurtarıcı, yol yardım hizmetine ihtiyaç duyulduğunda akla ilk gelen çekici firmasıdır. Firmamız; onlarca yıllık deneyimi, alanında hepsi birbirinden profesyonel binlerce çözüm ortağı ile sizlere sektördeki en kaliteli yol yardım hizmetini vermektedir. Size son dönemde en çok talep edilen bir diğer hizmetimiz olan VIP araç transfer hizmetimizden de bahsetmek isteriz. VIP araç transfer hizmeti; özel araçlarınızın istediğiniz noktadan alıp, sizin istediğiniz başka bir noktada size teslim edilmesi işlemidir. Firmamız, VIP araç transfer hizmetinde son derece iddialı ve başarılıdır. Sizde hemen bizi arayabilir ve firmamızdan VIP araç transfer hizmeti satın alabilirsiniz. Bu hizmetimizi satın alarak, kendinize uzun yaz tatilleri v.s. gibi kilometrelerce araç kullanmanız gereken durumlarda büyük kolaylık sağlayabilirsiniz. Firmamız, her şeyden önce sizlerin memnuniyetini ve güveniliğini ilke edinmiştir. Bizler, sizlere sunduğumuz hizmetin günün hangi saati olursa olsun son derece güler yüzlü bir hizmet olduğunu belirtmek isteriz. Gündelik hayatın telaşesi, sorunları, çalışma şartlarının ağırlığı malesef çalışma hayatındaki insanları mutsuz etmekte ve bu mutsuzlukta insanların bu durumu işine yansıtmasına sebep olmaktadır. Oysa firma olarak bizler, sizlere verdiğimiz bu hizmeti bir iş olarak değil; bir dostluk hizmeti olarak görüyoruz. Dolayısıyla firma çalışanlarımız ve bizler, sizlere her zaman en güleryüzlü hizmeti sunuyoruz. Sizde hemen bizi arayabilir, aracınız ve kendi güvenliğiniz için en doğru yol yardım firmasını seçebilirsiniz. Yolda kaldığınızda bir çekici firması bulma ve aracınızı o çekiciye emanet etme işlemi, son derece dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Böylesi bir durumda arama motoruna “çekici” yazıp bulduğunuz herhangi bir firma, verdiği kalitesiz hizmetle sizi mutsuz edebilir. İşte yol yardım hizmeti alırken firma seçimi hususunda son derece titiz ve özenli davranmamız gerekmektedir. Bizler, bu konuda en doğru firmayız ve bu konuda kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Sektörün en kaliteli, en güncel ve en bakımlı ekipmanları ile hizmet veriyor ve bulunduğunuz noktaya deyim yerindeyse; ışık hızıyla geliyoruz. Sizde hemen bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmeti talep ederek, bu aşamadaki en doğru kararı verebilirsiniz.

Pozantı oto çekici ile motosiklet taşıma hizmeti

Firmamız, birçok konuda yol yardım hizmeti verdiği gibi; motosiklet taşıma hizmeti de vermektedir. Motosiklet taşıma hizmeti de, son derece etkin olduğumuz bir hizmettir. Sizler kısacık bir hafta sonu tatiline çıkmak isteyebilir ve varış noktasında da kendi motosikletiniz yanınızda olsun isteyebilirsiniz. En önemlisi de bu uzun yolun gidiş ve dönüş kısmında kilometrelerce motosiklet kullanmak istememeniz… İşte böylesi bir durumda firma olarak bizler devreye giriyoruz. Sizler bizden taşıma talebinde bulunduktan sonra biz, istediğiniz noktadan motosikletinizi alıyor ve istediğiniz başka bir noktaya çok kısa bir sürede transfer ediyoruz.Üstelik bu hizmetimizi de diğer tüm hizmetlerimiz gibi, son derece ekonomik bir şekilde veriyoruz. Sizde hemen bizi arayın ve size sunduğumuz kaliteli hizmetlerin birinden, en ekonomik şekilde faydalanın.  Bizler Türkiye’nin her iline, ilçesine ve semtine son derece hakimiz. Örneğin Pozantı’nın semtlerinden olan; Cumhuriyet, Gökbez, Belemedik, Eskikonacık, Fındıklı, Yenikonacık, Aşçıbekirli, Çamlıbel, Dağdibi, Hamidiye, Yukarıbelemedik, Kurtuluş, Ömerli, Kamışlı, Karakışlakçı, Akçatekir, İstiklal, Zafer, Alpu, Yazıcak ve Yağlıtaş bölgelerini karış karış biliyor ve bu noktalarda da en güvenilir hizmeti firmamızdan alabileceğinizi gururla söylemek istiyoruz.

Yolda kaldığınızda paniğe gerek yok, çünkü biz varız

Yolda mı kaldınız? Yolda kaldığını yer son derece ıssız, sapa ve karanlık bir yer mi? Yanınızda kimse yok, yapayalnız mısınız? Ya da tam tersine; aracınızda çocuklarınız mı var? Paniklemeyin. Çünkü biz varız ve resmi tatiller, özel günler, bayram tatilleri de dahil 7 gün 24 saat aralıksız olarak çalışıyoruz. Firma olarak bizler, bu tarz durumlarda size yardımcı olabilmek için 7 gün 24 saat aralıksız çalışıyoruz. Sizde olası bir yolda kalma durumunda firmamız ile iletişime geçebilir ve bu sıkıntılı süreci tamamlamak için en doğru kararı verebilirsiniz. Firmamız, siz kıymetli yol arkadaşlarının ve araçlarının güvenliğini sağlamak için her gün kendisini daha da geliştirmeye çalışıyor. Bu sayede temel amacımız; siz kıymetli yol arkadaşlarımıza layık olabilmek. İşte bu amacı gerçekleştirmenin tek yolunun da çok çalışmak olduğunun farkında olan bizler, bu uğurda gece gündüz demeden emek sarf ediyoruz. Piyasaya baktığımızda, birçok çekici firması ve aynı işlem için birçok fiyat olduğunu görüyoruz. Bizler, firma olarak bu durumun karşısında, sizin ise tam yanınızdayız. Hizmet standartlarımızı ve kalitemizi günden güne arttırıyor, çok çalışarak kazandığımız bu başarının devamlılığını sağlıyoruz.

Ahtapot oto çekici ile de hizmetinizdeyiz

Ne yazık ki yolda kaldığınızda aracınızın ne şekilde bir arıza vereceğini bilemeyebiliyorsunuz. Aracın verdiği arıza, aslında aracın nasıl bir çekici ile çekileceğini de belirleyen temel etken. Örneğin; yolda kaldığınızı ve aracınızın el freninin inmediğini varsayalım. Böyle bir durumda sizin ihtiyacınız olan çekici; ahtapot tipi çekicidir. Birçok firma, maliyetlerinin daha yüksek olması dolayısıyla ahtapot tipi çekici ile hizmet vermiyorken; firmamızda her ihtiyaca göre çekici aracı olduğunu belirtmek isteriz. Yani sizler bizi arayıp, bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra biz size birkaç soru soruyoruz. Bunlar; bulunduğunuz konum, aracınızın durumu, aracınızın arızalı v.s. gibi sorular. İşte bu sorular akabinde de sizin için gerekli çekici araç tipini belirleyip, size en uygun çekici aracını tarafınıza yönlendiriyoruz. Sizde hemen bizi arayabilir, bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Unutmayın: Bizler, sizin yol arkadaşınız olmak istiyoruz. Amacımız; önce sizin, sonrasında ise aracınızın güvenliğini kontrol altına almaktır. Sizde hemen bizi arayabilir, bulunduğunuz konumu bize belirttikten sonra artık arkanıza yaslanıp bizi bekleyebilirsiniz. Siz bizi aradıktan sonra bizim tarafımızda ciddi bir operasyonel süreç başlamaktadır. Bu süreç, sizin telefonunuzla başlayıp; size verilen hizmetin bittiği ana kadar çok büyük bir özen ve titizlikle sürdürülmektedir. Sizler, bu hizmetin her zaman odağında olan yol arkadaşlarımız olarak, bizi bugün bulunduğumuz noktaya getirdiniz. Bu durumun farkında olan firmamız, hizmet kalitesini her gün bir adım ileri taşımak için var gücüyle çalışmakta ve sektördeki “en güvenilir yol yardım firması ünvanıyla” anılmaktadır.

Sizlere sunduğumuz hizmetler:

 

Eğer şu an Denizli ilinde bulunuyor iseniz Denizli oto kurtarıcı , Muğla ilinde bulunuyorsanız Muğla yol yardım, Eskişehir ilinde iseniz Eskişehir oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler