CUKUROVA ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Çukurova Oto Çekici

Çukurova oto çekici, siz değerli yol arkadaşlarına her durumda ve günün her saatinde hizmet veren sektördeki en güvenilir çekici firmasıdır. 7/24 resmi tatiller de dahil, günün her saati size hizmet verdiğimiz de gururla söylemek isteriz. Hizmet kalitemizi belirlerken temel amacımız; siz kıymetli yol arkadaşlarımızın memnuniyeti ve güvenliğini sağlamaktır. Dolayısıyla sizlere sunduğumuz yol yardım hizmeti de, her gün bu aşamada daha da fazla gelişmektedir. Siz de bizi arayabilir ve firmamızdan alacağınız yol yardım hizmeti sayesinde önce kendinizi, sonra aracınızın güvenliğini kontrol altına alabilirsiniz. Hemen bizi arayın ve piyasadaki en ekonomik yol yardım hizmetini en kaliteli haliyle satın alın. Unutmayın: Rakip firmalar yol yardım hizmeti için kendilerini aradığınızda en başında size çok daha düşük fiyatlar söyleyebilir ve sizi yanıltabilir. Ancak sektörden aldığımız bilgilere göre ne yazık ki birçok firma sonradan müşterilerine fatura kesiyor ve hizmet bedelini yaklaşık ikiye katlayarak hizmet veriyor. İşte bizler, bu durumun karşısındayız ve sizlere yardımcı olabilmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Firmamızı arayıp yol yardım hizmeti için aldığınız fiyat sonrasında tarafınıza herhangi bir fatura kesmiyor; aksine maliyetlerinizi düşürebilmek için size en yakın çekiciyi bulunduğumuz noktaya yönlendirmeye çalışıyoruz. Sahada bulunan yüzlerce profesyonel çözüm ortağımız sayesinde temel amacımız; her zaman sizin güvenliğinizi kontrol altına almak olacaktır.

Çukurova oto çekici olarak, her zaman en kaliteli ve en güncel ekipmanlarla hizmetinizdeyiz

Yol yardım hizmeti verirken önemli detaylardan birisi; kullanılan ekipmanların kalitesidir. Ekipmanlar, ne kadar kaliteli ise araç çekme işlemi sırasında oluşabilecek hasarlar da en azami düzeye indirgenmiş olmaktadır. Dolayısıyla yol yardım hizmeti alırken kullanılan ekipman kalitesini sorgulamanız da bu aşamada yapacağınız doğru hareketlerden bir diğeridir. Firma olarak bizler, her daim en kaliteli ve en güncel ekipmanları kullandığımızı gururla söylemek isteriz. Ayrıca ekipman bakımlarımızı da her zaman düzenli olarak yaptırmakta ve sektördeki gelişmeleri de yakından takip ederek, en güncel ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Aklınızda; ya arayacağım çekiciden düşerse? Ya aracım hasar alırsa? Ya aracım çizilirse, gibi sorular olabilir. İşte bizler, hizmet verdiğimiz süreç boyunca kendimize her zaman sizin yerinize koyuyoruz ve sizin için alabileceğimiz en güvenli önlemleri almaya çalışıyoruz. Dolayısıyla kullanılan ekipman kalitesine de fazlası ile özen gösteriyoruz. Siz kıymetli yol arkadaşlarımızın bizden memnun bir şekilde, bizi diğer arkadaşlarına tavsiye etmesini diliyoruz. Bizler bulunduğumuz noktaya; sosyal medya reklamları, televizyon reklamları ya da radyo reklamları ile gelmedik. Bizler, bugün bulunduğumuz noktaya sadece siz kıymetli yol arkadaşlarımızın kendi isteği ile bize referans olmaları sayesinde geldik. Sizler, sunduğumuz hizmetten memnun kaldınız ve bizi yol yardım hizmetine ihtiyaç duyan yakınlarınıza tavsiye ettiniz. Bizde bu şekilde büyüdük, genişlik ve daha da büyüyoruz. Bu noktada size teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Tüm bu sebepler göz önüne alındığında; hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırıyouz. Sizde 0850 885 10 13 no’lu telefondan bizi arayabilir ve 7/24 saat size sunulan bu kaliteli yol yardım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın: Yol yardım hizmetinde aslında temel amaç; lojistik bir hizmetmiş gibi görünse de odağında tamamen insan olan ve insan güvenliğinin kontrol altına almayı amaçlayan bir durumdur. Dolayısıyla yol yardım hizmeti alacağınız firmayı doğru tercih etmeniz, sonradan pişman olmamanız ve aldığınız hizmet bedelinin sizlere fahiş fiyatlarla sunulması açısından son derece önemlidir. Sizde hemen bizi arayabilir ve sektördeki en kaliteli hizmeti, olabileceği en ekonomik haliyle satın alabilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi: Sistemimizi kurarken, fiyat politikamızı belirlerken ya da yol yardım hizmetinin her aşamasını planlarken kendimizi siz değerli yol arkadaşlarımızın yerine koyduk ve hep bu bilinçle hareket ettik.

Çukurova oto kurtarıcı olarak Türkiye'nin her iline ilçesine ve semtine karış karış hakimiz

Yol yardım hizmeti verirken bir firmada aramanız gereken en temel özellik; firmanın lokasyon hâkimiyetine sahip olmasıdır. Yani sizler A noktasında yol yardım hizmetine ihtiyaç duyarken, firmanın B noktasından A noktasına olabilecek en kısa sürede gelebiliyor olması gerekmektedir. Bu durum ise tamamen lokasyon hakimiyeti ile sağlanabilmektedir. İşte bizler, Türkiye'nin her iline, ilçesine ve semtine karış karış hakim olduğumuzu gururla söylemek isteriz. Yani bizi Adana - Çukurova ilçesinden ya da Türkiye'nin herhangi bir ilinden arayabilirsiniz, yol yardım hizmetinde bulunabilirsiniz. Bizler, olabilecek en kısa sürede yanınıza gelmeyi amaçlıyor ve bu durum için var gücümüzle çalışıyor olacağız. Çukurova'nın semtlerinden olan Gökkuyu, Huzurevleri, Kocatepe, Toros, Yüzüncüyıl, Yurt, Mahfesığmaz, Beyazevler, Güzelyalı, Memişli, Örcün, Kabasakal, Karahan, Bozcalar, Fadıl, Kaşoba, Küçükçınar, Pirili, Söğütlü, Dörtler, Karslılar, Kurttepe, Esentepe, Şambayadı, Yeni, Belediye Evleri, Salbaş ve Salbaş Esentepe bölgelerinde de son derece etkin olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizler, hizmet kalitemizi ve hizmet standartlarımız da oluştururken Türkiye'nin her semtine hakim olmaya çalıştık ve çalışıyoruz da. Bu konuda da son derece başarılıyız. Sizler bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra biz, olabilecek en kısa sürede yanınıza geliyor, önce sizin, sonrasında ise aracınızın güvenliğini kontrol altına almayı amaçlıyoruz. Sizde hemen bizi arayın ve bu kaliteli hizmetten en ekonomik şekilde faydalanın.

VIP araç transfer hizmeti son dönemin en çok tercih edilen hizmetleri arasında

Çukurova oto kurtarıcı olarak siizlere sunduğumuz hizmetlerden en çok tercih edilenlerden bir diğeri ise; VIP araç transfer hizmetimizdir. VIP araç transferi, özellikle yaz aylarında bu derece rağbet gören bir hizmet modelimizdir. Siz kıymetli yol arkadaşlarımızın, yaz tatillerinde yanlarında arabalarını istemesi ve kilometrelerce yolu da araba kullanarak gitmek istememeleri sonucunda bu hizmetimize olan rağbet de yaz dönemlerinde özellikle artmaktadır. Bu durumu bir örnekle açıklayalım: Örneğin İstanbul'da yaşadığınızı ve tatil için Kaş’a gideceğinizi ve orada uzun bir süre kalacağınızı varsayalım. Kaş’ta taksi kullanmak istemiyor ve ilave bir maliyete de bütçenize yer kalmamış olabilir. Dolayısıyla bu noktada firmamızdan alacağınız VIP araç transfer hizmeti, son derece doğru bir karar olacaktır. Wiz basit bir sırt çantası ile Kaş'a doğru yola çıkabilir, Kaş’tta da istediğiniz herhangi bir noktadan aracınızı teslim alabilirsiniz. Bizler, siz aracınızı bize teslim ettikten sonra alanında uzman ekiplerimiz sayesinde karayolu ile aracınızı en kısa sürede istediğiniz varış noktasına teslim ediyor olacağız. Siz de hemen bizi arayabilir, size sunduğumuz VIP araç transferi hizmetinin konforundan da faydalanabilirsiniz. Unutmayın: VIP araç transfer hizmeti, özellikle yaz aylarında talep edilen ve son derece konforlu bir hizmettir. Siz de şimdiden VIP araç transfer hizmetimizi satın alabilir, bu sayede muhteşem bir yaz tatilinin başlangıcı için start verebilirsiniz.

Çukurova’da sizlere sunduğumuz hizmetler:

Şu anda İzmir ilinde bulunuyor iseniz İzmir oto kurtarıcı , Antalya ilinde bulunuyorsanız Antalya yol yardım, Konya ilinde iseniz Konya oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Hizmet Verdiğimiz İlçeler