ALADAG ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Aladağ Oto Çekici

Aladağ Oto Çekici, günün hangi saatinde, Türkiye'nin neresinden ararsanız arayın hiç fark etmeden en kısa sürede yanınıza gelmek için size 7/24 yol yardım hizmeti vermektedir. Bu durum, ardımızda bıraktığımız mutlu müşterilerin hizmetimizden yaşadığı memnuniyetler doğrultusunda, bizi kulaktan kulağa birbirine tavsiye ederek bugün bulunduğumuz başarılı noktaya gelmemizi sağlamıştır. Sizde hemen firmamızla iletişime geçebilir ve ardımızda bıraktığımız binlerce mutlu müşterilerimizden birisi olabilirsiniz. Unutmayın: Yol yardım hizmeti son derece ciddiye alınması gereken bir hizmettir. Çünkü bu hizmet, temelinde lojistik gibi görünsede aslında odağında her zaman insan olduğunu unutulmaması gereken bir hizmettir. Dolayısıyla bizler, bu durumun bilincinde olarak hizmet kalitemizi her daim daha da geliştiriyor ve siz kıymetli yol arkadaşlarımızın memnuniyeti için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sİzde hemen firmamızla iletişime geçebilir ve firmamızdan aldığınız yol yardım hizmetini en ekonomik ve en güvenli şekilde ödeyebilirsiniz. Ayrıca pek çok konuda yaptığımız gibi; ödeme konusunda da birçok avantajımızın olduğunu belirtmek isteriz. Ödemelerinizi ister kredi kartı ile ister nakit olarak yapabilir, kredi kartı ile yaptığımız ödemelerde ise size sunduğumuz taksitlendirme avantajından faydalanabilirsiniz.

Aladağ oto çekici olarak bizler, tekne transferi konusunda son derece iddialıyız

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandeme, hepimize yazlıklarımızın kıymetini, yazık alanlarda geçirilen izole zamanların önemini biraz daha anlattı. Ufukta yaz aylarının yavaş yavaş göründüğü bu zamanlar, bize şimdiden gösteriyor ki; tekne transferi hizmetimiz geçen yıl olduğu gibi bu yılda en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında olacak. Sizler de biran önce firmamızla iletişime geçebilir, karayoluyla transferini istediğiniz teknelerinizin ya da deniz araçlarınızın bilgilerini bize iletebilirsiniz. Bu sayede uzun yaz tatillerinde deniz araçlarınızı da yanınıza alabilirsiniz. Size sunduğumuz hizmetlerin son derece ekonomik olduğunu, bu noktada size tekrar tekrar belirtmek isteriz. Çünkü tekne transferi hizmeti; diğer yol yardım hizmetlerine nazaran daha lüks bir tercih olduğunu düşünen rakiplerimiz, bu noktada fahiş fiyatlandırmalar yapmaktadır. Oysa firmamız, her zaman odağına siz kıymetli yol arkadaşlarını almaktan vazgeçmemiştir. İster firmamızdan alacağınız lüks bir hizmet olsun, ister yolda kaldığınızda basit bir yol yardım hizmeti olsun bizim için fark etmiyor. Fiyatlandırma politikamızda her zaman vicdani bir politika izledik ve fiyatlarımız da bu şekilde belirledik. Sizde bizimle iletişime geçebilir ve bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.

Aladağ oto kurtarıcı olarak bizler, toplu araç transferi konusunda da iddialıyız

Piyasadaki birçok yol yardım firması, toplu araç transferi dendiğinde bir adım geride durmaktadır. Çünkü toplu araç transferi, genelde sıfır kilometre araçların transferi ile yapılan bir işlemdir. Dolayısıyla sıfır kilometre araçların taşınması, her zaman olandan daha özenli ve daha titiz davranılması gereken bir taşıma işlemidir. Fakat bu durum rakiplerimiz için böyledir. Bizim için ise;bu durum düşünülenin tam tersidir. Bizim için, aracınızın 0 kilometre olması, çok eski olması, çok yeni olması, çok pahalı ya da çok ucuz olması kesinlikle fark etmiyor. Çünkü firma olarak bize emanet edilen tüm araçlara bakış açımız aynı. Firmamızın, kendisine emanet edilen tüm araçlara kendi aracı gibi sahiplendiğini ve bu araçların transferi için var gücüyle çalışmaktadır. Firmamızın, toplu araç transferi konusunda da son derece iddialı ve etkin olduğunu belirtmek isteriz. Kullandığımız ekipmanların kalitesi ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sağladığımız avantajlar sayesinde verdiğimiz hizmet kalitesinin günden güne artması, bizi bugün bulunduğumuz noktaya getiren kıymetli değerlerdendir. Sizde hemen firmamızı arayabilir ve firmamızdan size sunulan; yol Yardım hizmeti, akü takviyesi, toplu araç transferi, VIP araç transferi, deniz aracı transferi, büyük araç kurtarma gibi pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Unutmayın: Firmamız tarafından size verilen hizmet, her zaman en kaliteli ve en ekonomik şekli ile tarafınıza sunulmuştur. Sizde hemen bizimle iletişime geçin ve bu ayrıcalıklar dünyasından faydalanın. Firmamız, günün hangi saati ararsanız arayın size 7/24 hizmet vermekte ve hepsi alanında birbirinden profesyonel binlerce çözüm ortağı ile sizlere olabilecek en kısa sürede yol yardım hizmeti sunmaktadır.

Yol Yardım hizmetinde önemli bir diğer detay ise; lokasyon hakimiyeti

Yol yardım hizmeti denildiğinde kullanılan ekipmanların kalitesi kadar önemli bir diğer detay var ise; o da bulunduğunuz noktayı hızlıca tespit edebilen bir yol yardım firmasıdır. Çünkü sizler yolda kaldığınızda ne yazık ki şarjımız az olabilir, internetiniz çekmiyor olabilir ya da bulunduğunuz noktayı tarif edebilecek etrafınızda herhangi bir detay olmayabilir. İşte bizler, tüm bunların farkındayız ve lokasyon hakimiyeti konusunda son derece etkiniz. Lokasyon konusunda kendimizi her gün biraz daha geliştirdiğimiz de belirtmek isteriz. Türkiye'nin her noktasını deyim yerindeyse; “karış karış” biliyor ve bu bilgimizle de gurur duyuyoruz. Örneğin Aladağ ilçesinin semtlerinden olan; Boztahta, Kızıldam, Eğner, Topallı, Madenli, Köprücük, Küp, Mazılık, Akören, Ebrişim, Karahan, Kışlak, Dölekli, Aladağ, Mansurlu, Dailer, Ceritler, Posyağbasan, Sinanpaşa, Kıcak, Akpınar, Gerdibi, Gökçeköy, Başpınar, Kökez ve Büyüksofulu bölgelerinde de son derece etkin olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizde ister Aladağ'ın, ister Adana'nın, isterseniz Türkiye'nin herhangi bir noktasından bizi arayın, bizim için fark etmez. Bizden alacağınız hizmet kalitesi ve hizmet hızı her daim aynıdır. Sizde hemen bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmet dünyasına adım atabilirsiniz. Unutmayın: Bizler, bulunduğumuz noktaya radyo reklamları, televizyon reklamları ya da sosyal medya reklamları ile gelmedik. Bizler, bulunduğumuz noktaya sadece siz kıymetli yol arkadaşlarımızın bizlere olduğu olumlu referanslar ve bizleri birbirine tavsiye etmesi sayesinde geldik. Yani başarımızın sırrı; ardımızda bıraktığımız mutlu yol arkadaşlarımız. Dolayısıyla hizmet kalitemizi de bu aşamada her gün daha da geliştiriyor ve bu konuda da son derece iddialı olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Size hemen bizi arayabilir ve biran önce mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alabilirsiniz

Akü takviyesinde en hızlı hizmet

Aladağ oto kurtarıcı olarak bizler, tüm hizmetlerimizde olduğu gibi akü takviyesinde de son derece etkin olduğumuzu belirtmek isteriz. Akü takviyesi son derece pratik yapılan bir işlem olması dolayısıyla, hizmet hızımızın da her gün biraz daha arttığı bir alandır. Sahada gezen mobil ekiplerimiz sayesinde siz de bizden akü takviyesi talebinde bulunduktan sonra biz, olabilecek en kısa sürede yanınıza geliyor ve aracınızın akü takviyesi yaparak aracınızın tekrar çalışmasını sağlıyoruz. Bu aşamada eğer isterseniz, firmamızdan çekici hizmeti de alabilir, aracınızın arızasını kalıcı olarak giderilmesini de sağlayabiliriz. Sizde bizimle iletişime geçin ve akü takviyesi hizmeti konusundaki kaliteli hizmetinizden de faydalanın. Akü takviyesi yaparken de kullandığımız ekipmanların son derece güvenilir ve kaliteli olduğunu belirtmek isteriz. Firma olarak kullandığımız ekipmanlara, her daim gerekli bakım ve özeni gösteriyor; sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, en güncel ekipmanlar ile sizlere hizmet veriyoruz. Başarımızın sırrı; kullandığımız ekipmanların kalitesi, lokasyon hakimiyetimiz, sizlere sunduğumuz 7/24 hizmetin son derece kaliteli olması ve en önemlisi de bulunduğumuz noktaya çok kısa bir sürede gelebiliyor olmazdır. Sizde hemen bizi arayın ve mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın.

Aladağ’da sizlere sunduğumuz hizmetler:

Eğer şu an İstanbul ilinde iseniz İstanbul oto çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler