YUMURTALIK ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Yumurtalık Oto Çekici

Yumurtalık oto çekici, Adana ili ve çevresine hatta Türkiye'nin her noktasına 7/24 hizmet veren en güvenilir çekici firmalarının başında gelmektedir. Firmamız, onlarca yıllık tecrübesi ve alanında hepsi birbirinden profesyonel binlerce çözüm ortağı ile sizlere sektördeki en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sizde hemen firmamızı arayabilir ve bu kaliteli yol yardım hizmetini en ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yol yardım hizmeti dendiğinde ne yazık ki sektörde birçok fahiş fiyatın olduğunu görüyoruz. İşte bizler, firma olarak bu durumun karşısındayız. Çünkü firmamız, verdiği hizmet kalitesi ile fiyatlandırma politikasını her zaman ters orantılı tutmuştur. Yani; bizler hizmet kalitemiz arttıkça fiyatlarımızı düşürmeyi ya da sabit tutmayı kendimize amaç edindik. Dolayısı ile rakiplerimizin bu anlayaşımızın tam tersi davranmasını kesinlikle tasvip etmiyor bu durumun karşında durmak için her gün kendimizi daha da fazla geliştiriyoruz. Sizde firmamızdan alacağınız yol yardım hizmeti sayesinde bu kaliteli hizmeti deneyimleyebilir, aracınız ve kendiniz için son derece doğru bir karar verebilirsiniz. Yol yardım hizmeti, her şeyden önce lokasyon hakimiyeti gerektiren bir hizmet çeşidir. Çünkü bizler, çok iyi biliyoruz ki müşterilerimiz bizi aradıktan sonra bizim onların yanına varmamız için neredeyse dakika sayıyorlar. Her zaman şehir içi işlek bir noktada yolda kalınmıyor. Şehirlerarası ıssız bir otobanda, gecenin kör vakti yolda kaldığınızı varsayalım: Bu durum ne kadar ürkütücü, değil mi? Araçta bebeğiniz olabilir, yaşlı anne babanız olabilir ya da yapayalnız olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun son derece gergin dakikalar sizi bekliyor. Ya da bu durumun tam tersine; şehrin en işlek caddesinde yolda kaldığınızı varsayalım: Çevrenizde insanlar olması biraz olsun içinizi rahatlatabilir; ancak işlek bir caddede trafiği kesmenin verdiği stres son derece yorucu olabilir ve sizi daha da panikletebilir. Dolayısıyla firmamızdan alacağınız yol yardım hizmeti sayesinde tüm bu durumların önüne geçebilir ve bu sıkıntılı süreci sizin için en pratik şekilde halledebilirsiniz.

Yumurtalık oto kurtarıcı ile taksitle yol yardım hizmeti

Firmamız, siz kıymetli yol arkadaşlarını düşünerek pek çok konuda size yardımcı olmayı amaçlıyor. Bunlardan biri diğeri ise; kredi kartına taksit ile ödeme yapabilme imkanınızdır. Firmamızdan aldığınız hizmeti ister kredi kartı ile ister nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile aldığınız hizmetleri ise eşit taksitlere bölerek bütçenize de eşit olarak yayabilirsiniz. Bankalarla yaptığımız görüşmeler sonucu sizlere taksit imkanı sunabildiğimizi de belirtmek isteriz. Firmamızdan aldığınız yol yardım hizmetini taksitlendirebilirsiniz. Bu durum, bu aşamada sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Bizler; işin manevi ve operasyonel kısmı bir tarafa, siz bir de maddi kısmını düşünmeyin diye çalıştık ve bu amaçla elimizden geleni yaptık. Sizde firmamıza arayabilir ve bu kaliteli hizmeti taksitle satın alabilirsiniz.

Yumurtalık oto çekici olarak bizler, Türkiye'nin her noktasına hakimiz

Firmamız ,Yumurtalık ilçesinin semtlerinden olan; Demirtaş, Yumurtalık, Ayas, Devrişiye, Ören, Kalemli, Ayvalık, Yeşilköy, Hamzalı, Haylazlı, Akyuva, Kırmızıdam, Gölovası, Kuzupınarı, Kesmeburun, Narlıören, Sugözü, Yeniköy, Kemalpaşa, Asmalı, Kaldırım ve Deveciuşağı bölgelerinde son derece etkili olmasının yanı sıra; Türkiye'nin her noktasına aynı oranda hakimdir. Bu sektöre verdiğimiz yıllar ve bu yolu kat ederken yanımızdaki profesyonel yol arkadaşlarımız sayesinde firmamızda ciddi bir lokasyon hakimiyeti oluştuğunu belirtmek isteriz. Yani bizler; Türkiye'nin her noktasına deyim yerindeyse “karış karış”  hakimiz. Bu da, siz kıymetli yol arkadaşlarımız bizden yol yardım hizmeti istedikten sonra bir an önce yanınıza gelebilmemiz açısından bizim adımıza çok büyük bir avantajdır. Yolda kaldığınızda şarjınız azalabilir, internetiniz çekmeyebilir ya da bulunduğumuz noktayı bizlerle detaylı paylaşamıyor olabilirsiniz. İşte biz, lokasyon hakimiyetimizin bu aşamada son derece faydasını görmekteyi. Siz de hemen bizi arayabilir ve firmamızın sizlere sunduğu yol yardım hizmetini en kaliteli ve en ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

Akü takviyesine ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar yakınız

Aracınızın arıza yapması ne yazık ki son derece ani gelişen bir durumdur. Örneğin şehirlerarası bir yolda akü takviyesine ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım: Aracınızı yeni bakımdan çıkarmış olabilirsiniz, aküsü yeni değişmiş olabilir ya da  bugüne kadar akü ile ilgili herhangi bir problem hiç başınıza gelmemiş olabilir. O da ne? Aracınız çalışmıyor mu? Akünüz mü bitti? Hiç beklemeyin ve hemen cep telefonu rehberinize bir göz atın. Yumurtalık oto kurtarıcı ile iletişime geçip, sizlere sunabileceğimiz en hızlı akü takviyesi hizmetinden faydalanın. Sahada gezen mobil ekiplerimiz bir an önce bulunduğunuz konuma hızlıca gelecek ve aracınıza akü takviyesi yapmak için elinden geleni yapacaktır. Sizde hemen bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Unutmayın: Hizmet kalitemiz ve fiyatlarımız firmamız kurulduğundan bugüne her zaman ters orantılıdır. Yani; hizmet kalitemiz artarken, fiyatlarımız ya düşmüştür ya da yerinde kalmıştır. Bu durumda bize güvenilirlik  açısından sektörde çokbüyük bir yer etmemizi sağlamıştır.

Bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz

Bizler çok iyi biliyoruz ki; yolda kalma durumu ne yazık ki planlı bir durum değil. Dolayısıyla 7 gün 24 saat yol yardım hizmetine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. İşte bu noktada bizler devreye giriyoruz ve sizlere 7/24 yol yardım hizmeti vermek için mesai yapıyoruz. Siz de ister 0850 885 10 13 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir, ister WhatsApp yol yardım hizmeti numaramıza yazabilir, isterseniz de sitemizden iletişim talebinde bulunabilirsiniz. Bize hangi kanaldan ulaştığınız bu aşamada hiç fark etmiyor. Bizim temel amacımız; siz bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra en kısa sürede, önce sizin sonrasında ise aracınızın güvenliğini kontrol altına almaktır. Yol yardım hizmeti vermek, çok titiz davranılması gereken bir hizmet türüdür. Çünkü aracınızın güvenliğini kontrol altına almak ve olası bir kazaya mahal vermemek, bu aşamada çok önemlidir. İşte bizim kullandığımız ekipmanlar, bu hizmeti başarıyla yapabilmeniz için son derece elverişlidir. Ekipmanlarımızın bakımlarını her daim düzenli olarak yaptırdığımızı ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en güncel ekipmanlarla sizlere hizmet verdiğimiz de belirtmek isteriz. Yani sizler bizi tercih ederek, aracınızı çekici araçlarımıza güvenle teslim edebilir ve aracınızın istediğiniz noktaya çekilmesi için sadece arkanıza yaslanıp bekleyebilirsiniz. Buradan sonra tüm görev bizde. Biz, aracınızı titizlikle çekici aracına yüklüyor ve istediğiniz noktaya teslim ediyor olacağız. Siz de hemen bizimle iletişime geçin ve bu ayrıcalıklı hizmetler dünyasından faydalanarak mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın. Unutmayın: Yol yardım hizmeti, çok önemli bir hizmet türüdür. Bizler de tüm titizliğimiz ve her gün giderek artan hizmet kalitemiz ile, sizin mağduriyetinizi gidermek için size bir telefon kadar uzağız. Biz, telefonun başında 7/24 sizleri bekliyor olacağız. Siz de hemen bizi arayın ve firmamızdan yol yardım hizmeti satın alın.

Aşağıdaki tüm aramalarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz

Eğer Balıkkesir ilinde yolda kaldıysanız  Balıkkesir oto kurtarıcı, Kahramanmaraş ilinde bulunuyorsanız Kahramanmaraş yol yardım, Van ilinde iseniz Van oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler