TUFANBEYLI ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Tufanbeyli Oto Çekici

Tufanbeyli oto çekici, siz yolda kaldığınızda ya da herhangi bir yol yardım hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda sizlere hizmet vermek için, 7/24 size bir telefon kadar yakın en güvenilir yol yardım firmasıdır. Firmamız, onlarca yıllık tecrübesi sayesinde günün her saati bulunduğumuz noktaya en hızlı şekilde gelmeye amaçlayan profesyonel binlerce çözüm ortağı ile çalışıyor. Dolayısıyla bizler, siz bizden yardım istediği an en kısa sürede yanınıza gelmek için çözüm ortaklarımıza hızlıca koordine oluyoruz ve bulunduğumuz noktada önce sizin, sonra aracınızın güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Bir oto çekici firmasında beklenen en önemli şey; yolda kalan müşterilerinin güvenlik ve emniyetini en kısa sürede sağlamasıdır. Bu durum ise, sizin ve aracınızın en kısa sürede bulunup, aynı hızda da yol yardım hizmeti almanıza vesile olmaktadır. Tufanbeyli oto kurtarıcı, tüm bu hizmetleri size hem en kaliteli, hem de en ekonomik haliyle bir paket halinde sunmaktadır. Firmamız, sektördeki birçok rakibimizin aksine içinde bulunduğunuz o zor durumdan faydalanmak yerine tarafınıza son derece makul fiyatlarla hizmet vermektedir. Sizde yolda kaldığınızda bizi ister 0850 885 10 13 numaralı telefonumuzdan arayın, ister whatsApp danışma hattımıza yazın ya da isterseniz web sitemizden bizlere not bırakın. Bize nerede ulaştığınız, bizler için farketmez. Bizler, talebinizi en kısa sürede cevaplamak ve size yardımcı olmak adına var gücümüzle 7/24 çalışıyoruz. Siz yeter ki bizden yardım isteyin. Bu aşamada sizden istediğimiz sadece birkaç detay var. Bunlardan ilki; önce kendi güvenliğinizi sağlayıp, sonra da eğer mümkünse aracınızı güvenlik şeridine yanaştırıp basit güvenlik önlemlerini almanız olacaktır. Diğeri ise; bulunduğunuz noktayı saha ekiplerimiz ile net bir şekilde paylaşmanızdır. Bundan sonrasında ise görev tamamen biz de. Bu noktadan sonra artık bizim temel amacımız; bir an önce yanınıza gelmek ve önce sizin aracınızın güvenliğini sağlamak olacaktır.

Tufanbeyli oto çekici ile toplu araç taşıma hizmeti

Firmamız, 7 gün 24 saat hizmet verebildiği gibi yol yardım dendiğinde aklımıza gelen pek çok alanda da en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bunlardan bir tanesine örnek vermek gerekirse: Toplu araç taşıma hizmeti. Toplu taşıma hizmeti derdinde rakiplerimizin bir adım geride durduğunu biliyoruz. Çünkü toplu araç taşınması demek; genelde sıfır kilometre araçlardan oluşan otomobillerin transferidir. Dolayısıyla bu transfer sürecinde daha titiz davranmak gereklidir. Sektördeki rakiplerimiz, işte bu sebeplerle çoklu araç taşıma hizmeti vermekte daha çekimser davranmaktadır. Oysa firmamız, hizmet kalitesini kesinlikle değiştirmeden bu alanda da son derece etkin hizmetler sunmaktadır. Çünkü, firmamız için aracın sıfır kilometre ya da binlerce kilometre yapmış olması kesinlikle fark etmiyor. Bizim temel amacımız; her zaman önce sizin, sonrasında ise aracınız kontrol altına almaktır. Dolayısıyla bu noktada aracın güvenliği, fiyatı, rengi ve modeli hiçbir şekilde bizim için fark etmiyor. Yani net bir şekilde söyleyebiliriz ki; bizler toplu araç taşıma konusunda son derece iddialıyız ve sektördeki en kaliteli hizmeti, sizlere en ekonomik şekilde sunuyoruz. Bugün sektördeki rakiplerimizin fiyatlandırma politikasına baktığımızda; gördüğümüz tablo pek de iç açıcı değil. Çünkü rakiplerimizin sunduğu fiyatlar ve hizmetler ne yazık ki doğru orantılı değil. Yani  özetle; sektördeki bir çok firma, düşük hizmet kalitesine fahiş fiyatlar istemektedir. İşte bizler, bu noktada da son derece iddialıyız. Sizlere sunduğumuz hizmet, her zaman sektörün en kaliteli ve en ekonomik hizmeti konumundadır. Her şeyden önce eski yol arkadaşlarımızın bizlere olumlu referanslar olması sayesinde bugün bulunduğumuz noktaya gelmemizi sağlamıştır. Evet. Bizi bulunduğumuz noktaya getiren şey; televizyon reklamları, radyo reklamları ya da sosyal medya reklamlarından ziyade bize müşterilerimizin referans olmasıdır. İşte bizler, bugün gelişimimizi ve başarımızı tüm bu tavsiyelere borçluyuz ve bununla da gurur duyuyoruz. Sizde, hemen bizi arayıp firmamızdan yol yardım hizmeti alabilir ve bu ayrıcalıklar dünyasına dahil olabilirsiniz. Unutmayın: Yolda kalma hizmeti, son derece tedirgin hissedebileceğiniz bir durumdur. Dolayısıyla bu noktada doğru karar verebilmek son derece önemli ve değerlidir. Yazımızın bu noktasında size tavsiyemiz; şimdiden cep telefonu rehberinize 0850 885 10 13 numaralı telefonumuzu kaydetmeniz ve olası bir yol yardım ihtiyacınız halinde direkt olarak bizimle iletişime geçmeniz oalcaktır. Çünkü öylesi bir panik durumunda internetiniz çekmeyebilir, cep telefonunuzun şarjı az olabilir ya da tüm bu araştırmaları yapmak için vaktiniz olmayabilir. Gece karanlığında, dağ başında yolda kalmış olabilirsiniz. Dolayısıyla bizi şimdiden cep telefonu rehberinize kaydetmeniz öyle bir durumda sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır.

Tufanbeyli oto kurtarıcı ile VIP araç transfer hizmeti

VIP Araç transfer hizmeti, son derece iddialı olduğumuz hizmet alanlarından bir diğeridir. Özellikle ufukta yaz aylarının göründüğü bu dönemler, firmamızdan VIP araç transfer hizmeti yaptırmak amacıyla randevu almanız açısından son derece önemlidir. Yaz aylarında tatile çıkıyor ve bu tatil yolunda da kilometrelerce yolu araba ile gitmek istemiyor olabilirsiniz. Aslında hepimizin istediği şey; sırtımıza sırt çantamızı takıp, uçağımıza binerek yazlığımıza gitmek ve varış noktasında da kendi arabamızın konforundan vazgeçmemek, değil mi? İşte firmamız, siz kıymetli yol arkadaşlarının rahatlığını sizin kadar düşünmekte ve bu konuda da elinden geleni yapmaktadır. Her şeyden önce temel amacımız; sizin memnuniyetiniz ve güvenliğinizi sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz VIP araç transfer hizmeti sayesinde sizde sırt çantanızı takıp uçağınızla seyahate gidebilir ve istediğiniz noktadan da aracınızı teslim alabilirsiniz. Bizler en kısa sürede aracınızı getiriyor ve sizin de kendi aracınızın konforuna kavuşmanızı sağlıyor olacağız. Bu noktada sizden istediğimiz tek şey ise; aracınızın alınacağı konumu bize net bir şekilde belirtmeniz ve akabinde de tabii ki teslim alacağınız konumda bizimle buluşmanız olacaktır. Bundan sonrasında alanında uzman saha ekiplerimiz, aracınızı istediğiniz noktadan alacak ve aracınızı bizden teslim alacağınız noktaya en hızlı ve en güvenilir şekilde getiriyor olacaktır. VIP araç transfer hizmeti konusunda son derece iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Unutmayın: Yol yardım hizmeti, temelinde insan faktörünün olduğu bir hizmettir. Dolayısıyla yol yardım hizmeti alacağınız firmayı seçerken; firmayı iyi araştırmanız, firmanın eski müşterilerinin yorumlarını okumanız, firmanın fiyatlandırması ile hizmet kalitesi arasındaki orantının doğruluğuna bakmanız çok önemlidir. Sizde hemen bizi arayabilir ve piyasadaki en ekonomik yol yardım hizmetini, ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. VIP hizmet dendiğinde akla gelen firmamız, bugün arkasında binlerce mutlu müşteri bırakmıştır ve başarısını da arkasındaki bu müşterilerine borçludur. Sizde hemen bizi arayın ve mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın, bu ayrılıklar dünyasından faydalanın. VIP araç transfer hizmeti, ekipman kalitesinin son derece önemli olduğu bir hizmet türüdür. Sizde hemen bizi arayabilir, firmamızdan her yıl bakımları düzenli olarak yapılan ve en güncel ekipmanlarımızla yol yardım hizmeti satın alabilirsiniz Bu sayede aracınızın taşıma işlemini en güvenli şekilde yaptırabilirsiniz. Tufanbeyli ilçesinde hizmet verdiğimiz semtler; Tufanbeyli Çekicimiz Hanyeri, Doğanbeyli, Tozlu, Tufanbeyli, Damlalı, Bozgüney, Akçal, Akpınar, Ayvat, Elemanlı, Koçcağız, Ortaköy, Pekmezli, Demiroluk, Fatmakuyu, İğdebel, Çatalçam, Kayapınar, Kirazlıyurt, Bolatpınarı, İstiklal, Karsavran ve Yamanlı’dır.

Tufanbeyli’de neye ihtiyacınız varsa, bizi arayabilirsiniz, hizmet verdiğimiz alanlar:

Eğer Mersin ilinde yolda kaldıysanız  Mersin oto kurtarıcı, Diyarbakır ilinde bulunuyorsanız Diyarbakır yol yardım, Hatay ilinde iseniz Hatay oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler