KOZAN ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Kozan Oto Çekici

7gün 24saat (resmi tatiller de dahil) acil yol yardım hizmeti veren firmamız Kozan oto çekici, sektörün en kaliteli yol yardım firmasıdır. Yolda kaldığınızda siz de bize; 0850 885 10 13  numaralı telefonumuzdan arayabilir ve sektördeki en kaliteli yol yardım hizmetini, en ekonomik şekilde satın alabilirsiniz. Bizler; bugün bulunduğumuz noktaya siz kıymetli yol arkadaşlarımızın bizi birbirine olumlu şekilde tavsiye etmesi, bize her zaman olumlu referans olması sayesinde geldik. Bizler; ne radyo reklamları, ne televizyon reklamları ne de TV reklamları yaparak tanınmadık. Bizler; yolda kaldığında bizi arayan ve bizlerin yol arkadaşı olan eski müşterilerimiz sayesinde bugün bulunduğumuz başarıya ulaştık. Siz de hemen bizi arayabilir ve firmamızdan yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Yol yardım hizmeti alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus; kesinlikle bu işlemin toplam masraf bedelidir. Bu durumu biraz daha detaylı açıklamak isteriz: Örneğin; ıssız bir yerde, gecenin karanlığında, şarjınız az ve internetiniz çekmiyorken yolda kaldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda yapacağınız en önemli hamle; doğru yol firmasına ulaşmaktır. İşte bu aşamada size öncelikle tavsiyemiz; bizi şimdiden cep telefonu rehberinize 0850 885 10 13 numaramız ile kaydetmeniz olacaktır. Rehberinizde kayıtlı olmadığımızı ve arama motoruna girip; “çekici” yazarak önünüze çıkan ilk birkaç firmadan yol yardım teklifi alacağınızı düşünelim. Ne yazık ki oradaki pek çok firma, yol yardım hizmet bedelini en başında çok düşük tutuyor; ancak hizmet sonrasında tarafınıza ilave faturalar kesebiliyor. İşte bu sebeple bizi şimdiden rehberinize kaydetmeniz, olası bir yolda kalma durumunda bizimle iletişime geçmeniz açısından son derece önemlidir. Bu durum, size hem maddi hem de manevi açıdan büyük kolaylık sağlayacaktır. Sizde hemen bizi arayın ve sektördeki en güvenilir, en kaliteli, en ekonomik yol yardım hizmetini firmamızdan talep edin. Unutmayın: Sistemimiz, tamamen sizin mutluluğunuz ve güvenliğiniz için tasarlandı. Bizden aldığınız hizmet bedelini; ister kredi kartıyla, ister nakit olarak ödeyebilir; ayrıca kredi kartı ile yaptığınız harcamaları da eşit taksitlere böldürebilirsiniz. Bu sayede bu ani ve plansız harcama, bütçenize eşit miktarlara dağılmış, sizi de ödeme konusunda çok fazla zorlamamış olacaktır. Dediğimiz gibi: Bizler, her zaman sistemimizin odağına siz kıymetli yol arkadaşlarımızı aldık ve yürüdüğümüz yolu da bu güvenle inşa ettik. Dolayısıyla sistemimizde siz kıymetli yol arkadaşlarımızın güvenliği ve rahatlığı için pek çok hizmet modeli bulunmaktadır.

Sektördeki en güncel ve en kaliteli ekipmanların adresi: Kozan oto çekici

Kozan oto kurtarıcı, verdiği yol yardım hizmetini sektördeki en kaliteli ve en güvenli ekipmanlarla sağlamaktadır. Firma olarak kullandığımız ekipmanların bakımlarını her yıl düzenli olarak yaptırdığımızı ve sektördeki gelişmeleri de yakından takip etmemiz dolayısı ile en güncel ekipmanları edindiğimizi belirtmek isteriz. Yani bizden yol yardım hizmeti alıyorsanız artık: “ Ya aracım çekiciden düşerse? Ya çekme halatı koparsa ya? Ya aracımın çekimi sırasında başka bir kaza olursa?” diye kaygılanmanıza gerek yok. Çünkü aracınızı çekerken kullandığımız tüm ekipmanların hepsi son derece bakımlı ve son derece kaliteli. Sizlere sunduğumuz hizmet kalitesini de yakın etkileyen bu durum, dolayısıyla bizimde çok dikkat ettiğimiz noktalar arasında. Sizde hemen bizi arayın ve firmamızdan bu kaliteli yol yardım hizmetini satın alın. Bu aşamada size bir tavsiyemiz daha var; yol yardım hizmeti alırken ister firmamızı tercih edin, ister tercih etmeyin bu aşamada size farketmez, yol yardım hizmeti alacağınız firmanın ekipman kalitesini ve ekipman çeşitliliğini de mutlaka sorgulayıp, öğrenin. Çünkü bu detayları sorguladığınız da hizmet alacağınız firma gözünüzde daha da şekillenmiş olacaktır. Örneğin; aracınızın el freni kilitlenmiş olabilir. Bu durum da normal bir çekici ile çekilmeyecek olan aracınızın ahtapot çekiciye ihtiyacı vardır. Ahtapot çekici ise; ne yazık ki birçok firmada bulunmamaktadır. Ancak firmamız, ahtapot çekici ile de son derece hızlı ve etkin bir hizmet vermektedir. Dolayısıyla yolda kaldığınızda bizi aramak, o an vereceğiniz en doğru karar olacaktır.

Sektördeki en hızlı yol yardım firması:

Kozan oto kurtarıcı, sektördeki en hızlı yol yardım firmasıdır. Öyle ki siz kıymetli yol arkadaşlarımız bizi arayıp bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra biz, bulunduğumuz noktaya ulaşabilmek bizim için neredeyse çocuk oyuncağıdır. Bu konuda kendimizden çok emin konuşuyoruz. Çünkü saha tecrübemize ve sahadaki ekiplerimize son derece güveniyoruz. Firma olarak bizler, alanında hepsi birbirinden profesyonel yüzlerce çözüm ortağı ile çalışıyor, çözüm ortaklarımızı seçerken de, hizmet kalitesini ve güler yüzü her zaman ön planda tutuyoruz. Türkiye'nin hangi noktasından bizi ararsanız arayın, yanınıza gelmek bizim için an meselesi. Çünkü biz; deyim yerindeyse 81 ilin her noktasını karış karış biliyor ve her noktasına hizmet veriyoruz. Yani bizler, Türkiye'nin her noktasına en kaliteli hizmeti veriyor, bununla da gurur duyuyoruz. Kozan ilçesinin semtlerinden olan Karacaoğlan, Bağözü, Çulluuşağı, Kozan, Gökçeyol, Turgutlu, Çanaklı, Hacıuşağı, Taş, Ilıca, Işıklı, Şerifli, Hacıbeyli, Hamam, Mahyalar, Dikilitaş, Marankeçili, Eskimantaş, Bağlar, Ferhatlı, Gazi, Damyeri, Kuytucak, Kızıllar, Cumhuriyet, Aydın, Çelenuşağı, Çobanpınarı, Çukurören, Kapıkaya, Yukarıkeçili, Doğanalanı, Dilekkaya, Kabaktepe, Turunçlu, Karabucak, Zerdali, Yüksekören, Yassıçalı, Yarımoğlu, Velicanlı, Tepecikören, Tufanpaşa, Türkeli, Örendere, Salmanlı, Tufanlı, Yanalerik, Varsaklar, Özbaşı, Şevkiye, Tavşantepe, Çandık, Alapınar, Pekmezci, Bulduklu, Kahveli, Düzağaç, Orçan, Minnetli, Acarmantaş, Akdam, Karahamzalı, Kemerköy, Güneri, Gökgöz, Akçalıuşağı, Gedikli, Kıbrıslar, Görbeyaz, Karacaören, Enizçakırı, Işıkkaya, Ergenuşağı, Boztahta, Ağlıboğaz, Akkaya, Bağtepe, Bucak, Çokak ve Ayşehoca bölgelerindeki en ekonomik hizmet firmamız tarafından verilmektedir. Sizde bizi hemen arayabilir size sunduğumuz bu sayısız hizmetten faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimizden kısaca belirtmek gerekirse; büyük araç kurtarma, araç transferi, toplu araç transferi, motosiklet taşıma, akü takviyesi, büyük araç çekme, tekne transferi gibi pek çok hizmet modelimiz bulunmaktadır. Siz de bu hizmetlerin hangisine ihtiyaç duyarsanız duyun farketmeden bizi gönül rahatlığı ile arayabilir, firmamızdan en kaliteli yol yardım hizmetini alabilirsiniz.

Akü takviyesinde en hızlı hizmet

Acil Akü takviyesinde mi ihtiyacınız var? Yolda kaldınız ve bir an önce akü takviyesi yapacak bir ekibe mi ihtiyacınız var? Hiç merak etmeyin ve daha fazla paniklemeyin. Hemen firmamızı arayın ve biz de bir an önce gelip; aracınıza akü takviyesi yapalım. Saha da gezen mobil ekiplerimiz sayesinde akü takviyesinde de son derece hızlı ve etkili çözümler ürettiğimizi belirtmek isteriz. Sizler bizden yol yardım talebinde bulunup, bize bulunduğunuz noktayı ilettikten sonra biz; saha ekiplerimizle hızlı bir koordinasyon sürecine giriyor ve size en yakın yol yardım ekibimizi size yönlendiriyoruz. Bu sayede de önce temel amacımız olan güvenliğinizi kontrol altına alabiliyor, sonrasında ise aracınızın gerekli işlemlerini yapıyoruz. Sizde hemen bizi arayabilir ve firmamızın size sunduğu bu sayısız hizmetten faydalanabilirsiniz. Unutmayın: Bizler, sıkıntılı günlerinizde ve sıkıntılı anlarınızda size uzanan bir dost eliyiz. Kariyerimiz boyunca sizi her zaman bir müşteri olarak değil, bir yol arkadaşı olarak benimsedik. Sizde bu yolda bizimle yürüyebilir, yol yardımla ilgili herhangi bir konuda ilk olarak bizi arayabilirsiniz. Sektördeki onlarca yıllık tecrübemiz dolayısıyla, müşteri memnuniyetini her zaman birincil amacımız olarak benimsedik.

Kozan’da sizlere sunduğumuz hizmetler:

 

Şu anda Aydın ilinde bulunuyor iseniz Aydın oto kurtarıcı , Tekirdağ ilinde bulunuyorsanız Tekirdağ yol yardım, Sakarya ilinde iseniz Sakarya oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Hizmet Verdiğimiz İlçeler