AYDIN ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Aydın Oto Çekici

Aydın oto çekici firmamız, kurulduğu günden bu yana her daim müşteri memnuniyetini temel alan bir firma olmuştur. Sizde derhal bizi; 0 850 885 10 13 no’lu telefondan arayabilir ve firmamızdan bu nitelikli hizmeti satın temin edebilirsiniz. Durmayın, derhal bizi arayıp firmamızdan bu imtiyazlı hizmeti satın alın. Bizler; 7 gün 24 saat sürekli olarak çalışıyoruz. Ayrıca sizlere sunduğumuz bu nitelikli hizmet, hususi günler ve resmi tatillerde dahil olacak şekilde tasarlanmıştır. Bizler; kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini, kendimize birincil ilkemiz olarak benimsedik. Bu anlayışla geliştirdiğimiz sistemimiz, sizlerin de çok beğenisini aldı ve cümle alem yönünden dahi çok beğenildi. Yanlış firmalarla ve o firmaların verdiği niteliksiz hizmetle zaman yitirmek yerine derhal bizi arayın ve firmamızdan bu nitelikli hizmeti satın alın. Bize erişebileceğiniz numaramız: 0 850 885 10 13’tür. Bu numarayı aradığınızda 7 gün 24 saat kesintisiz bir yol yardım hizmeti alabileceğinizi de belirtmek isteriz. Durmayın, derhal bizi arayın.

Akü takviyesindeki en nitelikli hizmetin adresi: Aydın oto çekici

Firma olarak bizler, akümülatör takviyesinde epey nitelikli bir hizmet sizlerle buluşturmaktan onur duyuyoruz. Sizde yolda kaldığımızda bizi arayabilir, size yayılan bu nitelikli hizmeti çok ekonomik bir şekilde satın temin edebilirsiniz. Akü takviyesi, direkt olarak motorun kendine uygulanan bir takviye işlemidir. Bu takviye yardımıyla aracınız yineleme çalışır duruma getirilmektedir. Sahada gezen taşınabilir ekiplerimiz yardımıyla bizler, akümülatör takviyesinde epey süratli bir hizmeti sizlere sunabildiğimizde belirtmek isteriz. Bu aşamada size tavsiyemiz; akümülatör takviyesinde mutlaka kendi imkanlarımızla yapmamanız tarafında olacaktır. Çünkü diye tanımladığımız gibi akümülatör takviyesi hizmeti, direkt olarak motorun kendine uygulanan bir prosedür olması sebebiyle rastgele bir ters ilişki sırasında motorun kendine zarar vermeniz söz hususu olur. Böyle bir halde aracınızdaki arızanın ebatı dahi daha büyüyecek ve nedeniyle maliyet de daha çok  artacaktır. Sizde derhal bizi arayın ve firmamızdan akümülatör takviyesi hizmeti satın alın. Bizler, sürekli demeden var gücümüzle sizler için çalışıyoruz ve sitemizi her gün bir adım daha ileri götürmeye çaba ediyoruz. Sizde bütün bu nitelikli hizmeti satın alabilmek için derhal bizimle iletişime geçebilir, firmamızın size sunmuş olduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme basitliği

Aydın oto kurtarma olarak bizler, sitemize de pekçok basitlik tanımladık. İşte kredi kartı ile ödeme basitliği dahi bu kolaylıklardan yalnızca biri. Sizde yolda kaldığınızda bizi arayabilir, firmamızdan bu ekonomik hizmeti satın alabilir, böylelikle bu hizmetin bedelini de ister nakit, ister kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartıyla yaptığınız ödemelerinizde kredi kartınıza denk taksitlere bölme imkanınız bulunmaktadır. Bu sayede bu ansızın harcamanın bütçesinizi sarsmasının dahi önüne geçebilirsiniz. Sizde daha çok zaman kaybetmeyin ve size yayılan bu nitelikli hizmeti satın. Sektördeki pekçok firma, epey yetersiz hizmetleri size fahiş fiyatlarla sunmaktadır. Sizde bu firmalarla zaman yitirmek yerine bizimle iletişime geçebilir ve arkamızda bıraktığımız binlerce mesut müşteriden birisi olabilirsiniz. Yolda kaldığınızda; panik içerisinde olabilirsiniz, vasıtada bebeğiniz olur, çok karanlık bir yerde korkulu bir şekilde yolda olabilirsiniz yahut çok canlı bir caddede trafiğin akışına mani olmanın verdiği stresi yaşıyor olabilirsiniz. Bizler, içerisinde bulunduğunuz bütün sıkıntıların farkındayız ve size yardımcı olabilmek için sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Gördüğünüz gibi; sistemimiz, sizin arzularınız ve konforunuz baz olarak geliştirildi. Sizi bu kadar çok düşünen bir firma varken sizde bizi tercih edebilir, diğer firmalarla hem zaman üstelik para yitirme sizin önüne geçebilirsiniz. Durmayın, derhal bizi arayın ve size sunduğumuz bu benzersiz hizmet satın alım.

Aydın oto kurtarıcı ile sektörün en nitelikli ekipmanları ile verilen yol yardım hizmeti

Aydın oto kurtaran olarak bizler, en nitelikli ekipmanlar ile yardım hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz. Ekipmanlarımızın bakımlarını tertipli olarak yaptırıyoruz ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yakından takip ettiğimiz bu ilerlemeler yardımıyla de sektörün en aktüel ekipmanlarını temin edebiliyoruz. Hizmet kalitemizin yüksek olmasının en mühim sebeplerinden birisi olan; takım niteliği, bizim açımızdan epey mühim. Sizde bu nitelikli hizmeti tecrübe edinebilirsiniz. Bu hizmete 7 gün 24 saat kesintisiz olarak erişebileceğiniz gibi, bizden aldığınız hizmet bedelini de kredi kartına denk taksitlere bölebilirsiniz.

Farklı tipte pekçok alımlı aracı ile hizmet veriyoruz

Araç çekme prosedürü, epey mühim bir prosedürdür. Böylesi bir prosedürü doğru ekipmanlarla ve doğru araçlarla uygulamak hayat sürdüğümüz sıkıntıyı eş vakitli bitirebilirken, hatalı ekipmanlarla uygulamak dahi başınızın daha çok ağrımasına sebebiyet verebilir. Sizde yolda kaldığınızda bizimle iletişime geçip, size yayılan bu nitelikli hizmet satın temin edebilirsiniz. Aracınızın haline göre aracınızın gereksinimi olan alımlı aracı tarzı de değişiklik göstermektedir. Örneğin; yolda kaldığınızı ve aracınızın el frenin de kilitlendiğini varsayalım. Böylesi bir halde bayağı bir alımlı aracı, aracınızın çekilmesi için yeterli olmayacaktır. Bu aşamada aracınızın gereksinimi olan alımlı aracı tarzı; ahtapot tarzı çekicidir. Çünkü aracınız hareket etmiyor ve yürütülmesi de muhtemel değil. Dolayısı ile aracınızın tepede kavranması suretiyle alımlı aracına bildirilmesi gereklidir. Bunu yapabilecek tek tip alımlı aracı şayet; ahtapot tarzı alımlı aracıdır. Sizler bizi arar aramaz, bizim size birkaç sorumuz olacak. Bunlardan ilki aracınızın nerede bulunduğu, ikincisi aracınızın nereye çekileceği ve aracınızın umumi hali olacaktır. Firmamız, sizlerden bu detayları aldıktan sonra bizler kendi aramızda kısa bir eşgüdüm sürecine giriyor ve aracınıza elverişli, en yakın çekiciyi size yönlendiriyor olacağız. Bu sayede aracınıza ne kadar güvenilir ellere emanet ettiğinizin de farkına varabilirsiniz. Yanınıza gelmemiz, bizim açımızdan çok basit bir prosedürdür. Çünkü bizler, Türkiye'nin her konumunu karış karış biliyoruz ve Türkiye'nin her yerine; en nitelikli yol yardım hizmetleri sunabiliyoruz. Sizde Aydın yahut Türkiye'nin rastgele bir ili olsun değişmez, bizimle iletişime geçebilir, aracınızı bize emanet edebilirsiniz. Bizler; aracınızı sizden alıp, aracınızı yineleme size emanet edene kadar onu kendi malımızmış gibi benimsiyoruz. Bu hassasiyetle ve güvenle sunduğumuz hizmet kalitesinin bu kadar yüksek olması, bizim açımızdan pek de beklenilmeyen olmadı. Sizde bizimle iletişime atlattıktan sonra arkanıza yaslanıp, bu sorunlu sürecin bu kadar basit bir şekilde çözmenin verdiği konforu yaşayabilirsiniz. 

Aydın’te sunduğumuz hizmetler:

Şu anda İstanbul ilinde bulunuyor iseniz İstanbul oto kurtarıcı , Bursa ilinde bulunuyorsanız Bursa yol yardım, Ankara ilinde iseniz Ankara oto kurtarıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Hizmet Verdiğimiz İlçeler