ADIYAMAN ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Adıyaman Oto Çekici

Adıyaman oto çekici, yolda kaldığınızda 7 gün 24 saat en hızlı şekilde yanınızda olabilecek yol yardım firmasıdır. Adıyaman ilinde ya da civar illerde yol yardım hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an Adıyaman oto kurtarıcı ile iletişime geçebilir ve firmamızdan alacağınız bu kaliteli yol yardım hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Yolda kalma durumu, hizmeti ne yazık ki ani gelişen ve son derece savunmasız olabileceğiniz bir durumdur. Bizler, sizin bu durumda oluşacak mağduriyetinizi gidermek ve en hızlı şekilde önce sizin, sonra aracınızın güvenliğini kontrol altına almayı amaçlıyoruz. Sizde hemen bizimle iletişime geçebilir, firamız sayesinde güvenliğinizi kontrol altına alabilirsiniz. Unutmayın: Yolda kaldığınızda yol yardım hizmeti alabileceğiniz pek çok firma ile karşılaşabilir ve pekçok fiyat teklifi ile denk gelebilirsiniz. Burada öncelikli olarak değerlendirmeniz gereken şey; firmanın güvenilirliği ve daha önce hizmet verdiği müşterilerin internette firma hakkında yazdığı yorumlardır. İster firmamızdan yol yardım hizmeti alın, ister almayın; hizmet alacağınız her firmayı öncelikle detaylı olarak araştırmanız ve fiyat konusunda kesinlikle hemfikir olmanızdır. Birçok firma ilk olarak düşük fiyatlarla teklif geçiyor, ardından da siz kıymetli yol arkadaşlarımıza ilave maliyetler ve faturalar çıkarıyor. İşte bizler, bu durumun tamamen karşısındayız. Bizim temel amacımız; önce sizin sonra aracınızın güvenliğini kontrol altına almaktır. İddia ediyoruz ki sizlere sunduğumuz hizmet; sektördeki en kaliteli ve en güvenilir hizmettir. Bu hizmet bedeli de yine sektördeki en ekonomik hali ile tarafınıza sunulmuş şekildedir. Siz de bize 0850 885 10 13 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir ve firmamızdan alacağınız yol yardım hizmeti sayesinde yolda kalmanın oluşturduğu bu sıkıntılı sürece bir an önce sonlandırabilirsiniz

Adıyaman oto kurtarıcı özel günlerde 7 gün 24 saat çalışır

Yolda kalma durumu, genelde uzun tatillerde daha sık karşılaşılan bir durum. Bu durumu bir örnekle açıklayalım: 9 günlük bir bayram tatiline çıktığınızı varsayalım. Tatilde yazlık bölgeye gitmek istediğinizi ve bu seyahati de aracınızda yaptığınızı düşünelim. Fakat, o da ne? Yolda kaldınız, arıza verdi ve bozuldu.  İyi bir çekiciye ihtiyacınız var. İşte 0850 885 10 13 numaralı telefondan bizi arayarak alacağınız yol yardım hizmeti, böyle bir durumda vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Firmamız, bayram günleri ya da resmi tatillerde de tam kapasite çalışıyor ve siz kıymetli yol arkadaşlarının mağduriyetini gidermeyi amaç ediniyor. Siz de bizi bayram ya da herhangi bir özel tatilde arayabilir, firmamızdan kaliteli bir yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine karış karış hakimiz

Yol yardım hizmeti verirken pek çok detay bulunmakta. Bu detaylar ise; hizmet kalitesini hizmet kalitesini son derece belirgin bir şekilde etkilemektedir. Bunlara örnek verecek olursak; bunlardan ilki: Lokasyon hakimiyeti. Lokasyon hakimiyeti, siz kıymetli yol arkadaşlarımız bizden yol yardım talebinde bulunduktan sonra, bizim en kısa sürede yanınıza gelebilmemizi sağlamaktadır. Firma olarak gururla söyleyebiliriz ki; Türkiye'nin her iline, ilçesine ve semtine son derece hakimiz. Bu noktalarda en ekonomik hizmetleri size sunuyoruz. Adıyaman'ın ilçelerinden olan; Besni, Çelikhan, Gerger, gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik ve Tut’ta da en ekonomik ve en kaliteli hizmeti bizler sunuyoruz. Adıyaman'ın herhangi bir ilçesinden ya da Türkiye'nin herhangi bir ilçesinden bizi arayın, bizim için hiç fark etmez. Alacağınız hizmet, her zaman son derece kaliteli ve güvenli olacaktır. Hemen bizi arayın ve bu kaliteli hizmeti satın alarak sizde mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın. Firmamıza WhatsApp yol yardım hattımızdan, 0850 885 10 13 no’lu telefon numaramızdan ya da web sitemiz üzerinden yol yardım talebinde bulunarak ulaşabilir, yaşadığınızı mağduriyeti en kaliteli ve en güvenilir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz

En trend olan hizmetimiz: Tekne transfer hizmeti

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci, hepimizi yazlık bölgelere olan ilgimizin artması ve daha izole alanlarda vakit geçirmeye alıştırdı, değil mi? Çoğumuz, geçtiğimiz yaz uzun bir yaz tatili geçirdik, evlerimizden çalıştık ve deyim yerindeyse; yazık evlerimizi mesken tuttuk. İşte bu tarz durumlarda araçlarımızın ya da varsa teknemizin de yanımızda olması son derece tercih edilebilir bir istek. Çünkü hiçbirimiz uzun tatillerde konforumuzdan ödün vermeyi istemeyiz. Dolayısıyla tekne transferi de, bu sebeple son dönemde en çok tercih edilen hizmetlerin başında gelmektedir. Bizler, karayoluyla teknelerinizi ya da herhangi bir deniz aracınızı istediğiniz lokasyondan alıp, istediğiniz lokasyona en güvenilir şekilde bırakabiliriz. Tekne transfer hizmetimiz binlerce müşterimiz tarafından tercih edilmekte. Ayrıca bizler, firma olarak bu konuda da son derece başarılı olduğumuzu da gördük. Firma olarak, birçok taşıma hizmetinde de var olduğumuzu belirtmek isteriz. Örneğin; motosiklet taşıma hizmetimizi. Bu hizmetimizi de biraz daha detaylı anlatalım. Motosiklet taşıma hizmeti; yaz tatillerinde ya da uçakla gideceğiniz bir noktada uçaktan indiğinizde motosikletiniz de yanında olabilmesi için alınacak en doğru hizmetlerden bir diğeridir. Bu sayede sizler, şehirlerarası kilometrelerce yolu motosikletle çekmemiş olacak ve varış noktasında da kendi motosikletinize kavuşarak konforunuzdan ödün vermemiş olacaksınız. Siz de firmamızla iletişime geçip, firmamızın size sunduğu akü takviyesi, toplu araç transferi, VIP araç taşıma, ahtapot oto çekici ve tekne transferi gibi sayısız kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Unutmayın: yol yardım hizmeti, her şeyden önce sizin güvenliğinizi kontrol altına alınması gereken bir hizmet türüdür. Sizde firmamızla iletişime geçebilir ve güvenliğinizi temel amacı haline getirmiş firmamızdan yol yardım hizmeti satın alabilirsiniz.

Adıyaman oto çekici ile güler yüzlü hizmet

Siz kıymetli yol arkadaşlarımıza yol yardım hizmeti verdiğimiz her an, unutmadığımız bir detay var: Sizler her zaman söylediğimiz gibi bizlerin yol arkadaşısınız ve sizin güvenliğiniz biz size ulaşana kadar tehdit altında. Dolayısıyla yanınıza vardığımız an, siz de artık kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Bizler sahada hepsi birbirinden profesyonel yüzlerce çalışma arkadaşı ile iletişime geçip en kısa sürede onları; bulunduğunuz noktaya gönderiyor olacağız. Ayrıca sunduğumuz hizmetin her zaman kaliteli ve güleryüzlü bir hizmet olduğundan da bahsetmek isteriz. Ne yazık ki gündelik hayatın koşuşturması, insanların geçim çabası vesaire değerlendirildiğinde bugün; hepimiz gülmeyi unutur olduk. Hepimiz etrafımızda yüzü gülmeyen, somurtkan insanlardan hizmet almaya neredeyse alışır hale geldik. Ancak bizler firma olarak bu durumun da tam karşısındayız. Durum ve şartlar ne olursa olsun, her zaman siz kıymetli yol arkadaşlarımızdan bir güler yüzünüzü eksik etmemeye, verdiğimiz hizmet kalitesini günden güne daha da çok geliştirmeyi amaçlıyoruz. Çünkü sizler, yolda kaldınız ve bizlere elinizi uzattınız, size uzattığımız yardım elimizi tuttunuz. Dolayısıyla bizler, bize verdiğiniz kıymetin farkındayız ve bu vesileyle size tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Sizde firmamızı arayabilir, ardımızda bıraktığımız binlerce mutlu müştermizden birisi olabilirsiniz. Unutmayın: İnternete arama motoruna; “yol yardım” ya da “çekici” yazdığınızda pek çok firma karşınıza çıkabilir. Yol yardım hizmeti alacağınız firmayı tercih ederken son derece dikkatli olmanızı ve firmayı tekrar tekrar araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Durmayın: 0850 885 10 13 numaralı telefondan bizi arayın ve yol yardım hizmetini alabileceğiniz en ekonomik en güvenilir firma ile görüşmeye başlayın.

Adıyaman’da verdiğimiz hizmetler:

Adıyaman Araç Çekici

Adıyaman Oto Çekici

Adıyaman Oto Kurtarma

Adıyaman Minibüs Çekici

Adıyaman Kamyon Çekici

Adıyaman Ahtapot Çekici

Adıyaman Otobüs Çekici

Adıyaman Yol Yardım

Adıyaman Motosiklet Çekici

Adıyaman Araç Kurtarıcı

Adıyaman En Yakın Çekici

Adıyaman En Yakın Kurtarıcı

Hizmet Verdiğimiz İlçeler