ADANA ÇEKİCİ

oto çekici

Yolda Kalırsan Yapman Gerekenler

Olası risklere karşı önlemini al.

Çekici çağır butonuna tıkla , konum bildir.

Çekicilerimiz en kısa sürede yardımınıza gelsin.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Oto Çekici

Çek Çek Amca olarak oto çekici ve oto kurtarıcı hizmet veren araçlarımız ile yolda kalan siz değerli araç sahiplerine en hızlı ve güvenli şekilde aracınızı istediğiniz servisi en hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Oto Kurtarma

Aracınız hareket halinde değilse veya ortada bir kaza durumu varsa Çek Çek Amca ile en kısa sürede aracınız hızlı, güvenli ve garantili şekilde en yakın servise çektirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoklu Araç Taşıma

Uzun mesafelerde şehirler arası çekici hizmetimizi kullanarak araçlarınızı istediğiniz yerden yaşadığınız şehre getirtebilirsiniz.

VIP Araç Taşıma

Özellikle şehirler arası araç taşımada 12 ve 24 saatte teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Akü Takviye

Yol yardım araçlarımıza ulaşarak size yakın olan mobil araçtan yardım isteyebilir, çok sık karşılaşılan bu durum için artık Çekici Çağır'dan yardım talep edebilirsiniz.

Kamyon/Otobüs Kurtarma

Büyük ticari araçlarlarınız için yol yardım bulmak genelde zor gibi görünür. Fakat Çekici Çağır bünyesinde yer alan firmalarla büyük araçlara da kolaylıkla hizmet verebiliyoruz.

Adana Oto Çekici

Adana oto çekici, sizlere sunduğu acil yol yardım hizmeti ile 7/24 hizmetinizdedir. Sektörün en güvenilir çekici firmalarının başında gelen Adana oto kurtarıcı, binlerce profesyonel çözüm ortağı ile Türkiye'nin her noktasına en profesyonel ve en kaliteli hizmeti vermektedir. Sizlerde 0850 885 10 13 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmeti hemen satın alabilirsiniz. Unutmayın: Yolda kalma durumunda acil olarak ulaşmanız gereken bir çekici hizmeti ihtiyacınız olacak ve bizler, bu hizmet için en doğru tercihiniz olabiliriz. Bizlere 7/24 ulaşabilir ve bulunduğunuz noktaya en hızlı adana yol yardım hizmeti firmamızdan satın alabilirsiniz. Ayrıca sistemimizde siz kıymetli yol arkadaşlarımızın mağduriyetini gidermek adına pek çok ödeme yöntemi ile ödeme yapmak da mümkündür.

Bizden aldığınız hizmet bedelini ister kredi kartı ile, ister nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Ayrıca firma olarak, kredi kartı ile yaptığınız ödemeler için bir de taksit imkanı sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Aşağıda gördüğünüz tüm hizmetlerde çok iddialıyız

Adana oto çekici: Hem ekonomik, hem profesyonel, hem hızlı

Firmamız, pek çok konuda sektördeki rakiplerimize göre daha fazla yetkinliğe mevcuttur. Sektörün en kaliteli hizmetini, sizlere en ekonomik fiyatlarla sunuyor ve son derece de hızlı olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Siz de bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Bizler sahaya son derece hakimiz ve bu sektörde onlarca yıllık tecrübemiz var. Dolayısıyla Türkiye'nin her noktasını, deyim yerindeyse avucunun içi gibi biliyoruz. Bu durum ise, her şeyden önce sizin yanınıza en kısa sürede ulaşmamız açısından ve sizler açısından çok büyük bir avantaja dönüşüyor. Siz de hemen bizi arayabilir ve bu kaliteli yol yardım hizmetini en ekonomik şekilde satın alabilirsiniz. Söylediğimiz gibi; ödemelerinizi ister kredi kartı ile ister nakit, isterseniz kredi kartına eşit taksitlere bölerek yapabilirsiniz. Bizler sistemimizi kurarken her zaman siz kıymetli yol arkadaşlarımızın memnuniyetini referans alarak ilerledik ve bugün bulunduğumuz noktaya ve bulunduğumuz başarılara sizlerin memnuniyeti sayesinde geldik. Dolayısıyla bizim için her şeyden önemlisi; müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla fiyatlarımızı sizlere her daim en ekonomik şekilde sunmaya özen gösterirken, hizmet kalitemizi de geliştirmeye ve sektörün en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sizde bizi arayabilir vebinlerce mutlu müşterimizden birisi olabilirsiniz. Unutmayın: Yolda kaldığınızda bir an önce aracınızı ve kendinizin güvenliğini sağlamanız gerekiyor. Dolayısıyla bu noktada alabileceğiniz en hızlı ve en doğru karar; firmamızı arayıp, firmamızdan yol yardım hizmeti almak olacaktır. Rakiplerimizdeki düşük fiyatlar, sizleri yanıltmasın. Bizler sektördeki birçok rakibimizin aksine; sizlerle en başta anlaştığımız fiyat dışında, sonradan tarafınıza hiçbir ek fatura ve ek ödeme çıkarmıyoruz. Oysa sektördeki birçok firmanın en başında çekici ücretini düşük gösterip, ardından müşterilerilerine ek hizmet faturası kestiğini duyduk. İşte bizler, tamamenen bu durumun karşısındayız ve iddia ediyoruz ki; en ekonomik yol yardım hizmetini, sizlere en kaliteli şekilde sunan firmamızdan aldığınız hizmetten kesinlikle memnun kalacaksınız.

Adana oto kurtarıcı: Yol yardım hizmeti denildiğinde aklınıza ilk gelen yol yardım firması

Firmamız ,onlarca yıllık tecrübesi ve hepsi birbirinden profesyonel binlerce saha ekibi ile sizlere birçok yol yardım hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse; VIP araç transferi, toplu araç taşıma hizmeti, büyük araç kurtarma, araç çekme ve hızlı akü takviyesi size verdiğimiz kaliteli hizmetlerin sadece birkaçıdır. Sizlerde firmamızı arayabilir ve bu konulardan hangisinde yardıma ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler, her şeyden önce en hızlı şekilde sizin güvenliğinizi sağlamak için hızlı bir koordinasyon süreci başlatıyor olacağız. Size en yakın çekici aracımızı yanınıza gönderecek ve bu operasyonu çok kısa bir sürede hallediyor olacağız. Siz de bizi arayabilir ve bu kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Yolda kalma durumu, ne yazık ki sürücüyü son derece hazırlıksız yakalayan bir durum. Aracınızın bakımını yeni yaptırmış olabilirsiniz, aracınızda herhangi bir sıkıntı olmayabilir. Ancak şehirlerarası tenha biri yolda ya da son derece işlek bir caddede aracınızın bozulması durumunda, acil çekici ihtiyacınız oluşacak. İşte şimdiden 0850 885 10 13 numaralı telefonumuzu cep telefonu rehberine kaydetmenizi tavsiye ederiz. Acil yol yardım hizmeti almanız gerektiği durumlarda bizimle iletişime geçmeniz ve firmamızdan 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti almanız; sizin için son derece doğru bir karar olacaktır.

Türkiye'nin her iline, her ilçesine ve her semtine hakimiz

Sektöre verdiğimiz onlarca yıl ve bu işi alanında profesyonel binlerce uzman yol yardım kadrosuyla yapıyor olmamız; bizi lokasyon hakimiyeti konusunda da son derece profesyonelleştirdi. Türkiye'nin her iline, her ilçesine ve her semtine son derece hakim olduğumuzu ve bu bölgelerde de en ekonomik hizmeti sizlere sunduğumuzu gururla söylemek isteriz. Örneğin; Adana'nın herhangi bir ilçesinden bizi aradığınızı varsayalım: Tüm türkiye'ye olduğu gibi Adana ilimize de son derece hakim bir şekilde tarafınıza en yakın oto çekiciyi yönlendiriyor ve bu hizmeti de size en kısa sürede veriyor olacağız. Yolda kaldığınızda bizi arayıp, bizden yol yardım desteği almanız; bu aşamada vereceğinizen doğru karar olacaktır. Bizler, en kısa sürede yanınıza gelip; önce sizin, sonrasında ise aracınızın güvenliğini kontrol altına alacağız. Siz de hemen bizi arayın ve bu kaliteli hizmeti, en ekonomik haliyle satın alın. Unutmayın: Yolda kalma hali, her şeyden önce hazırlıksız olabileceğiz ve dolayısıyla sizi son derece strese sokacak bir durum. Dolayısıyla firmamıza aramanız, sizin için bu stresli sürecin en kestirme şekilde sonuçlanması demek. Yani bizi arayabilir ve basit güvenlik önlemlerinizi alıp, aracınızı eğer mümkünse güvenlik şeridine çekerek; artık arkanıza yaslanıp bizi bekleyebilirsiniz. Bizler; olabilecek en kısa sürede yanınıza gelip, size sunacağımız güler yüzlü hizmet ile sizin mutluluğunuz için var gücümüzle çalışıyor olacağız.

 

Adana VIP araç transfer hizmeti

Adana VIP araç transfer hizmeti, son dönemde en çok tercih edilen hizmetlerimizin başında gelmektedir. Siz kıymetli yol arkadaşlarımızın tatile gittiğinde kendi araçlarıyla konforundan ödün vermek istememeleri; fakat tatil yolunda kilometrelerce araba kullanmak istememeleri sebebiyle Adana VIP araç transfer hizmetimiz son dönemde en çok tercih edilen hizmetlerimizin başında gelmektedir. Siz de bizi istediğiniz noktadan aracınızı almamız için arayabilir, aracınızı istediğiniz noktaya teslim etmemizi isteyebilirsiniz. Üstelik; aracınızı sizin istediğiniz noktadan alıp, yine sizin istediğiniz varış noktasına bırakmamız maksimum 12 ila 24 saat sürüyor olacak ve bizler, bu hizmette de kendimize son derece güveniyoruz. Sizler aracınızı bize teslim ettikten sonra biz, artık aracınızı kendi aracımız gibi benimsiyor ve tüm titizliğimizle bu önemli hizmeti tamamlamaya çalışıyoruz. Sizler de bu hizmetimizi hemen satın alabilir ve şehirler arası seyahat yapmanın, yolda yorulma kısmını artık geride bırakabilirsiniz. Çünkü bu sayede siz uçağınızla istediğiniz lokasyona doğru yola çıkarken; bizler de sizin için varış noktasında aracınızı hazır edeceğiz. Dolayısıyla hem kendi araç konforundan ödün vermiş olacaksınız, hem ekstra araç kiralama maliyetine girmemiş olacaksınız hem de en önemlisi kısa bir uçak yolculuğu ile bu konfora erişiyor olacaksınız. Hemen firmamızı arayın ve firmamızdan VIP araç transfer hizmetimizi satın alın.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler